Visa Electron Teen от ДСК ???

zack

Active Member
Някой знае ли с тази карта може ли да се плати нещо струващо
500$ през paypal. Тия кретени от ДСК не могат да ми дадат информация
понеже и те не знаят. Регистрирал съм я в paypal и сега чакам
4-цифрения код в банковото извлечение, за да мога да вдигна
лимита на плащанията с нея през paypal. Картата както се сещате
не е моя, тъй като плащам нещо, което не трябва да е с моя
кредитна карта (няма знаечение какво и защо). Та ще имам
ли проблем с тая карта да си платя 500-те долара :)
 
От: Visa Electron Teen от ДСК ???

Ако Пейпал са приели картата ти, и са я чарджили евро и половина, и ако след това въведеш пина и имаш в наличност 500 гущера в сметката по картата, мога с 95% сигурност да ти кажа че няма да имаш ядове.....виж ако имаш 500 долара в баланса на Пейпала си, и веднага след горните процедури тръгнеш да си ги теглиш, мога пак с същите проценти да ти гарантирам ядове......
ПП - няма никакво значение на чие име е картата - едно аверче искаше някакъв софт за 20 долара, регна си акаунт на името на Duxate Supata, верифна се, купл си софта, и за бъзика ми праща един долар - аз не го знаех че е той, и предполагам знаете как гледах когато се появи мейл - You have an Instant Payment of $1.00 USD from Duxate Supata
 
Последно редактирано:
От: Visa Electron Teen от ДСК ???

Вече блокирах една Виза Електрон.:dАма то щото въведох един 4 цифрен код грешно няколко пъти.Иначе си бачкаше.Беше тийн.Един приятел си изкара нормална Виза Електрон от дск и оня ден му пристигна от И-Бей телефонче-пда за 250 лева.Давай смело.Имаше обаче една банка(немога в момента да се сетя коя точно) дето Електроните им не бацаха за онлайн пазаруване.За самата банка се сещам ми бяха казали, че не работят по Борика ли какво беше и като вкараш парите веднага са ти активни.Дано съм помогнал. :) + Това ако не се лъжа Виза Електрон ги дават за едни от най-сигурните. :)

ЕДИТ: Да уточня да не стават неразбирания.Да верифицирана е и няма проблем.Ама докато се сетим, че трябва банковото извлечение да поискаме.Първо ние се объркахме, после банката ни обърка и накрая чак се оправихме. :)
 

Горе