VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Още един път ви благодаря, че отворихте фирма и имате евтини VPS-и преди няколко минути се занимавах с единия ми сайт който е на друг хостинг да не споменавам кои но днеска едвам си свърших сайта и накрая спря да ми работи хостинга :) . Исках да им напиша оплакване но установих че и сайта им не се отваря и няма на кого да се оплача :).

Благодаря ви още един път и дано цените на VPS ите все да са така ниски. Няма да ползвам вече споделен хостинг....
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Благодаря и се радвам, че сте доволни. Цените на VPS услугите няма да се повишават, даже плануваме отстъпки по Коледа.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Някакъв trial период предлагате ли? Вече съм сигурен, че ще се преместя, може би ще изчакам коледните промоции за целта, но ми се ще преди това да понатрупам малко опит, един вид да си поиграя със впс-а, защото нямам никакъв опит в администрирането.

Един хубав туториал може би би свършил работа, не знам дали да го пуснете във форума или на отделно място, но да е на тема как да си инсталираме vps от нулата. Да речем каква е последователността. Първо се започва с OS-a, после с админ панела, после може би днс сървър, мейл сървър, после уеб сървър и база данни. Нямам идея дали е такава последователността, но например предполагам не е добре първо да инсталираш apache, а после контролен панел.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Ние извършваме всички тези процедури, безплатно.
Колкото до пробен период - не ни е практика, тъй като все пак малко или много обработването на една поръчка отнема време, но за Вас може да направим изключение и да ви дадем 2-3 дни да изпробвате.
Колкото до това човек да се учи да работи с линукс - независимо да ли го ползвате за сайт или само за учене, все пак сървъра заема малко или много ресурси и IP адрес и няма как да Ви го дадем за по дълъг период, дори да няма сайт на него.
Даже имаме няколко клиенти, които си използват сървърите само да се учат на системна администрация (напр. студенти).
Моля изпратете мейл до [email protected] за сървър за проба, като напишете, че сте от форума и какъв е вашия акаунт тук.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Благодаря. Разбираемо е, че си е ресурс и не може да се раздава току-така за трайъли :) На мен като цяло ми се ще да се науча как работят нещата, за това предпочитам месец-два да поекспериментирам, въпреки предложението да свършите услугите вместо мен. Намерих си много евтина оферта в Германия, която макар и ограничена като ресурс ще свърши идеална учебна работа. Пък, когато се понауча ще се възползвам от коледните намаления при вас :)
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Звучи страхотно. Даже може да споделите на колегите съфорумници за немската компания, която сте открили (но може би в раздела на английски).

Ако имате каквито и да е въпроси свързани с линукса, не се притеснявайте да пишете. Сигурен съм, че освен мен, всеки ентусиаст във форума също е готов да помогне на учащите се :)
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Може ли да дадете някой файл качен на vps да тестваме ping, скорост и т.н.?
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Разбира се, имаме постоянно качен файл:
https://217.174.151.130/100mb.test
Използвайте същото IP за ping/traceroute.
 
От: От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Благодаря. Разбираемо е, че си е ресурс и не може да се раздава току-така за трайъли :) На мен като цяло ми се ще да се науча как работят нещата, за това предпочитам месец-два да поекспериментирам, въпреки предложението да свършите услугите вместо мен. Намерих си много евтина оферта в Германия, която макар и ограничена като ресурс ще свърши идеална учебна работа. Пък, когато се понауча ще се възползвам от коледните намаления при вас :)
така

Според мен си вземи VPS от VPSBG.eu най евтината например и се учи на него, ако срещнеш някаква трудност или ти трябва обяснение за нещо ще ти помогнат (поне на мене много ми помогнаха) . Аз нямах никакъв опит с Линукс, но благодарение на поддръжката се научих на Линукс (основните команди) и сега боравя си безпроблемно. С добития опит си инсталирах и VPS в домашни условия на един стар компютър и сега и той си работи перфектно ( не го ползвам само исках да се науча) защото на месец повече ток ще ми изразходи и ако има прекъсване на тока спира ми сайтовете.
 
От: От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

така

Според мен си вземи VPS от VPSBG.eu най евтината например и се учи на него, ако срещнеш някаква трудност или ти трябва обяснение за нещо ще ти помогнат (поне на мене много ми помогнаха) . Аз нямах никакъв опит с Линукс, но благодарение на поддръжката се научих на Линукс (основните команди) и сега боравя си безпроблемно. С добития опит си инсталирах и VPS в домашни условия на един стар компютър и сега и той си работи перфектно ( не го ползвам само исках да се науча) защото на месец повече ток ще ми изразходи и ако има прекъсване на тока спира ми сайтовете.

Мерси за препоръката. Взех си друг VPS за тестови цели, и си го ръчкам и преинсталирам. Знам, че вероятно подръжката може да ми отговори на повечето въпроси, ама не искам да ги ползвам за частен учител. Най-добре се учи човек по метода на проба-грешка, или поне аз така се уча. За няколко часа игра си инсталирах 3 пъти сам centos, след това virtualmin, играя си с настройки на apache и nginx, почнах и mysql да ръчкам, че на един от сайтовете ми имам проблеми с колации и енкодинги. Няма кой да ме търпи да ми отговаря на всички дребни въпроси, а и гугъл обикновено ми дава отговорите много по-бързо от колкото всеки съпорт би могъл :)

Въпрос към Nullbyte. Предлагате ли общ DNS сървър? До колкото чета, DNS-a е доста тежко приложение откъм рам памет и администрация, и ако може да се спести като не се инсталира не е зле. Алтернатива ми е да ползвам DNS-a на namecheap, където са ми домейните, ама техните често ги бутали с DDoS атакки...
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Чак доста товарещи не са, иначе за домейните закупени или трансферирани при нас има вариант за отделен DNS.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Ново - отново само за Предприемач - всеки закупил KVM VPS получава безплатно втори IP адрес и то от различна мрежа, така че сайтовете ви да не бъдат на един IP адрес или един клас мрежа (напр 212.15.43.*), което значително повишава позицията им в търсачките.
За да получите допълнителния IP адрес е нужно да отворите ticket(запитване) в системата и да напишете вашето потребителско име тук във форума.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

За бъдещи или настоящи клиенти?
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

За всички клиенти (настоящи и бъдещи) с новоактивиран KVM VPS.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Изключително доволен съм от момчетата, свързах се с тях и им обясних, че не мога да си настроя VPS-то там и те ми го настроиха безплатно. Когато им пиша правят каквото трябва и ми помагат. Всичко е добре цените са евтини изобщо ако Ви трябва VPS това е мястото от което да си го вземете.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

това може ли да се инсталира/има ли го при вас?


PHP: 5.2.4+
MySQL: 5.0+
PHP extensions: MySQLi, GD (with JPEG support), PCRE, SPL, SimpleXML, DOM, JSON, iconv, ctype
PHP safe_mode off

може ли и промо код за начинаещи?

последен въпрос: може ли да има някакво безплатно админ пре-инсталирано? не ми се започва от li
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Последните пакети в CentOS бяха нещо от рода на:
php 5.3.3, mysql 5.1, но общо взето може да слагате каквото пожелаете, това е хубавото на VPS.
Може да инсталираме Webmin Панел вместо Вас.
Отстъпка - ще Ви осигурим 15% при плащане за една година.
Помислете преди това обаче, ако мислите, че няма да се справите и няма кой да Ви помага, може трудно да се оправите със сървър.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Пичове, ВПС-а ми не бачка, нямам достъп до него, всички магазини са ми долу, нямам отговор на мейла, а нямате телефони за контакт - до тук нищо добро!
 
Влез им на сайта и им отвори тикет. Ако искаш да ти свършат работа, по-добре не очаквай, тези неща да стават през форум.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Тук беше по-скоро коментар, иначе и повече от тикет ще си отворим с момчетата, защото магазините са долу вече повече от 2ч, ВПС-а е умрял, не се вдига след рестарт, аз губя пари, а никой не отговаря на 6те мейла, които пратих, а скайпа е оффлайн....Ама ще стисна зъби още малко, че сега съм афектиран
 

Горе