VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Да, той ще бъде уникален за Вас и само за услугата, за която сте ползвали преди това кода xmas.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Малко не сте го изпипали психологически. Как ще се почувстват хората като мен, които имат платени още 8-9 месеца напред?
По този начин най-облагодетелствани са клиентите, които плащат месец за месец.
Аз съм ви гласувал доверие в дългосрочен план, но да платя за още една година просто няма смисъл. Или да платя за още месец за да взема кода?
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Здравейте,
Моля, изпратете ни имейл до [email protected] с Вашето потребителско име във форума и ID на услугата и ще генерираме уникален и постоянен промо код със същите отстъпки за Вас, за да не се налага от сега да подновявате за една година, а когато изтича.

Същото важи за всички наши лоялни клиенти, които в момента имат над 6 месеца напред и искат по-нататък да си удължат абонамента с отстъпка.

От името на екипа Ви благодаря за гласуваното доверие.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Първо - супер за отстъпките.
Второ - уместна забележка от @Torbalan Trolski
Трето - @NullByte, не бяхте длъжни, малко биха постъпили като вас и да пуснат отстъпката за предплатилите. Благодаря за възможността. Аз ще се възползвам за опцията с код за 12м предплащане и пуснах мейл.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Разликата с една друга хостинг компания (да не я споменавам, но е от двете най-големи в бг) е огромна. И те имат коледен промо код, с който пробвах да си подновя хостинга, оказа се, че не работи. Писах им имейл, от където любезно ми отговориха, че кода важи само за нови поръчки, а не за подновяване. Саркастично им подметнах, че може би трябва да направя нова поръчка и да си мигрирам сайтовете, те ми отговориха, че кода има за цел да привлича нови клиенти, а не да мигрират стари.

И по тая причина, това май ще е последната ми коледа, където ще съм хостнат на техни сървъри.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

И аз като колегата lqllqlq оценявам положителния фийдбек, та по този повод да споделя какво стана преди няколко минути.

Бях заявил мигриране към SSD и точно както бях логнат и махах едни реклами бум The system is going down for halt NOW!
Ахаааа казвам си мигрират ме, пуших една цигара връщам се да вида колко съм по-бърз и буууууууууум Error 503 Service Unavailable и разни други странни неща.

Явно нещо при миграцията се счупило, време да го гледам нямам. Почоплих малко, но понеже заминавам да попразнувам имам 2 часа на разположение и ме тресе.

Пътьом пуснах тикет на съпорта и понеже се поизнервих отивам да пуша още една цигара. Таман я преполових и ми звъни телефона - съпорта.
Това предколедно след няма и 5 минути. Както казах време няма, а и идеята ми за използване на компютъра през следващите дни е да прочета някой виц
докато си пия кафето. Та ми върнаха старата машинка за две минути и всичко си работи. Но времето за реакция ме изуми.

PS кода също си го получих.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Тази Година няма да удължаваме периода на намаление, днес е последния ден, не изпускайте големите намаления :)
Дори да пуснете поръчка, не е нужно да я плащате веднага - срока е 7 дни от пускането ѝ.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

С гордост искам да ви съобщя, че вече приемаме плащания с криптовалутите Bitcoin и Litecoin.

Вярваме в тези валути и смятаме, че те имат бъдеще. За да помогнем за развитието им у нас, решихме да приемаме този вид плащане за всички VPS хостинг услуги.

Не само това, но и първия платил с Биткойн и първия платил с Лайткойн ще получат допълнителен месец бонус.
Ако плащането е за година - бонусът е три месеца :) Към тези бонуси може да се прилага и промо код за допълнителни отстъпки.

Един потребител може да се възползва само от една от наградите, тоест ако сте първи с Bitcoin и решите да удължите с Litecoin и отново сте първи, няма да вземете два пъти наградата.

Допълнително вече предлагаме гарантиран бекъп на седмична или дневна база срещу минимална допълнителна такса.
Плащате само мястото, което се заема от бекъпа, като се прави компресия за намаляването на големината на архива.
Бекъпът е напълно автоматичен и пълен - върху целия VPS.

Билингът ни също претърпя допълнителни по-малки промени, като продължаваме с подобряването му.

Благодарим Ви, че ни позволявате да се развиваме и ни подкрепяте.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Колко е цената на допълнителния бекъп, така и не се оправих в сайта да видя?
И на друга машина ли го правите или на същата?
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Цената варира в зависимост от това дали е ежедневен или ежеседмичен и разбира се мястото.

Може да се види цената при пускането на поръчка (преди да се пусне се избира като опция).

До 5GB ежеседмично е безплатен.
10GB - 3лв
50GB - 15лв
100GB - 30лв

Ежедневен:
5GB - 3лв
10GB - 6лв
50GB - 30лв
100GB - 60лв

Sync-ва се на отделен отдалечен сървър, извън дейта центъра.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Нищо общо с реалната цена на VPS към 2014.
Имам >5 смятам, че мога да преценя.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Ако намерите БГ доставчик с по-конкурентна цена, пишете ни на [email protected] и ще Ви предложим по-добра оферта.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Тамън ви пофали човек и вие търчете да направите чудеса - Аз лично не бих хоствал важен сайт в хостинг компания която вярва в Биткойни и други подобни балони

Едно е да приемате тия валути щото е модерно, друго е да разправяте как вярвате в тях - Утре може да почнете да вярвате че не е необходимо да се правят бекъпи - Не е здравословно за бизнеса
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

NullByte: първо ми обяснете за какъв ми е VPS в България, тука както и да го въртите интернет-а, няма как да стигнете дори гаражен американски сървър. Нищо лично, просто наблюдения.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

@mantaman ако не смятахме, че технологията и идеологията има бъдеще, нямаше да ги приемаме. Онлайн хипермаркети като tigerdirect и overstock също я приемат вече. Има слухове и amazon да започнат тази година.

@bigdarkmad Локацията е от значение в зависимост от това потребителите Ви от коя държава са. Ако са 95% в БГ със сигурност е по-добре сървър колокиран у нас, на повечето доставчици от САЩ свързаността е между 1 и 20 Mbps към България (поне на тези 7-8, които сме тествали), в сравнение нашата е 1000 mbps към BG пиъринга. Латенцията също в повечето случаи е над 120ms, докато на БГ сървъри за повечето потребители е в рамките на 1-10. Дори VPS в Германия е значително по-добре от САЩ, ако посетителите са българи.
Всичко опира до това за какво се използва VPS-а и от къде са клиентите/посетителите/потребителите.
Не е проблем разбира се да се хоства извън БГ сайт предназначен за българска аудитория, но не може да се твърди, че е винаги по-добре откъм свързаност, особено когато е презокенска.

Ние използваме директните трасета на Interoute и Level3 и не може да се каже, че 'въртим' интернета, той просто е на ниво tier1 и tier2.

Факт е, че въпреки жестоката конкуренция в САЩ, голяма част от приходите ни са от чуждестранни клиенти с чуждестранни сайтове и чуждестранни посетители и съм сигурен, че и при колегите има.. няма логика нали, особено за 'вярващи в биткойн' със 'скапана' свързаност :)
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Както казах едно е да я приемаш щото е модерно - Друго е да разправяш че вярваш в таласъми - Пак ви казвам никой трезво мислещ човек не би си поверил сайтовете на хора които вярват в таласъми.

А като за капак съм почти на 100% сигурен че никой няма да се възползва защото всички промити мозъци в момента мечтаят как един биткойн ще стане 100 000лв и си ги пазят
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Може би се изразих грешно, за което се извинявам.

Имах предвид, че вярвам в налагането им като валута и увеличаването на интереса към тях, т.е. вярвам в бъдещето и съм оптимистично настроен от ползите за разпространието им.
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

И каква е причината да вярваш че някой ще ползва да плати с биткойни или нещо подобно вместо с долари или други валути

Цялата пирамида се крепи на това че има достатъчно хора които вярват че цената ще расте - Точно за това и никой не продава - За това и реално никой няма да плати с койни
 
От: VPSBG.eu - гигабитов VPS Хостинг и промо кодове само за Predpriemach.com

Вероятно си прав, но решихме, че не ни пречи да я приемаме.
На този етап я обменяме обратно в нормална валута, но вероятно ще дойде момент, в който някой от нашите доставчици ще я приемат и тогава ще им плащаме с тях.
 

Горе