Wazzub - на пирамидка ми звучи, а и така изглежда ?

ivanitza

Member
Това получавам оня ден по скайпа от един познат:
"WAZZUB - новият конкурент на Facebook и Google ще ви плаща всеки месец докато сте живи толкова пари, колкото приятели, познати или непознати убедите да се регистрират в WAZZUB, с номера, който ще получите когато се регистрирате вие и потвърдите регистрацията си, която е безплатна за всички. Никога няма да ви бъде поискан нито един долар. Необходимо е само да направите WAZZUB начална страница на своя интернет браузър. Точно от това печелят милиарди Facebook и Google, като влизате в тях и гледате реклами около това, което търсите или се забавлявате. При WAZZUB е същото, но ще изплаща 50% от печалбата си на тези, които намерят поне трима да се присъединят към WAZZUB, тъй като рекламодателите плащат за масовост. Например ако вие убедите 10 души да се регистрират, те убедят по 2 и техните по 2, то вие ще взимате по 310$ месечно завинаги, като няма ограничение в броя на рефералите, колкото повече, толкова по - добре. Това ще възможно само до 01 Април 2012 г.. За тези, които се регистрират след това няма да бъдат изплащани пари, а ще получават месечно купони за ресторанти, екскурзии и други. Ще се плаща по удобен за вас начин – банкова сметка, чек, Paypal и други, от 15 Май 2012, тъй като рекламодателите имат нужда от 2 седмици да преведат парите за месец Април. До момента от 01 Януари 2012 г. има над 1 800 000 регистрирани потребители от цял свят, което чупи вички рекорди за бърза масовост. За първият резултат. Разберете че само може да спечелите,нищо не ви пречи да пробвате. За да се регистрирате влезте от този адрес :http://signup.wazzub.info/?lrRef=b955d904"
Цъкам на линка.....никва социалка, никакъв Google:(
За ко иде реч?
Някой да знае?
 
От: Wazzub - на пирамидка ми звучи, а и така изглежда ?

Звучи си точно тип пирамида, само, че щом няма такса за участие не е финансова пирамида, а по скоро като дърво с корени.А бе не съм отварял да гледам, ама тва ми звучи страшно 300 $ на месец за това, че приятелите ти използват някаква социална мрежа...много хубаво ама няма май как да стане.Дори и да се случи след най-малко 2-3 месеца като се нарегистрират много хора ще секнат кранчето.

Поздрави,
Стефанов
 
AGLOCO през 2007 ама поне беше на точка ком

реално ще посъберът лични данни имена адреси телефони мейли, (истински щото като чакаш уж пари никои не пише съсесда си) ще натрупат линкове към домейна и ще спрат да съществуват

а който е любопитен за AGLOCO вижте теми на дъното на кофата :) от зората на форума ... пак ще стане същото...
 
От: Re: Wazzub - на пирамидка ми звучи, а и така изглежда ?

ще посъберът лични данни имена адреси телефони мейли, (истински щото като чакаш уж пари никои не пише съсесда си)

Брей, ето как се събира матрял за спамене! :twisted:
 
От: Wazzub - на пирамидка ми звучи, а и така изглежда ?

Хората какви ли не начини за събиране на контакти измислят... Това е то ерата на информацията :D
 

Горе