WEB програмист на пълен работен ден

mid

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Търси се WEB програмист на пълен работен ден.

Възможно е, да е след завършен курс в телерик или софтуни - без опит.

Задължителни изисквания са:
Bootstrap / Wordpress(PHP) / HTML5 / CSS3 / jQuery(основни знания) / JavaScript(основни знания)

Препоръчителни:
PHP / JavaScript / jQuery / Др. JavaScript библиотеки

Човека е нужно да може да интегрира Bootstrap в Wordpress и да може да направи тема за Wordpress от нулата базирайки я на Bootstrap и/или Foundation.

Стартово заплащане е 800лв. или по-голямо според знанията и опита на кандидата.
Заплащането ще се обновява според показаните резултати.

Ако не харесвате обявата - моля пропуснете я. /Благодаря!/

За повече информация и кандидатстване, моля пращайте Л.С. или CV на [email protected] или тел. номер 0889426626
 
От: WEB програмист на пълен работен ден

testkiwi - Не мога да разбера като не ти харесва като цяло защо се мешаш, а просто не подминеш?
За човек който иска да се издържа заплатата става, ако е туко-що завършил и както написах не е финална - всичко се обсъжда.

Моля всички с неадекватни коментари - пропуснете /по-лесно е за всички/
 
full testicle, както казват туземците на острова Англия.
Единия предлага 800 лв (верно, че на хора с курс) другия ми иска 100 лв/ч за разработка на софт (сори не се сдържах, знам, че не е редно).
Все пак в БГ сме, малко по-сериозно, full testicle.

Иначе успех и на двамата.
 
От: WEB програмист на пълен работен ден

Кое от - "Моля всички с неадекватни коментари - пропуснете /по-лесно е за всички/" - не разбрахте? - Честито, затвърдихте тролска позиция :)

Неопитен, туко-що завършил, без кой знае какви умения - кажи ми ти колко да му предложа /Отписвайки шанса за реализация и ВЪЗМОЖНОСТ - защото никъде не съм написал твърдо заплащане :)/ > или да иде при турците да не му платят или при гърците същата работа или при еврейте на аутсорсинг за 1500лв. да му изкъртят маменцето от бачкане по 18часа - айе кажи ми ти мистър про?

Предлагам нормална работа за НЕ-ПОВЕЧЕ от 8часа, добър социален пакет - приятна обстановка и МНОГО други малки детайлни фактори които ТИ ЯВНО не визираш ДРАГИ МИ ТРОЛ

и отново МНОГО МОЛЯ!
Моля всички с неадекватни коментари - пропуснете /по-лесно е за всички/
 

Горе