Предлагам: WEB 2.0 ПРОФИЛИ. 50% отстъпка, PR9

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Привет, колеги!
Предлагам Web 2.0 профили в някои от най-популярните и уважаваните от Google сайтове някога. Това НЕ СА сайтове, на които можете да спамите с xrumer или каквото и да е друго. Нещата стават 100% ръчно и гаранция, линковете няма да бъдат изтрити!

За съдържанието се грижа аз, а накрая получавате репорт с профилите, линковете,паролите и безплатно генерирано съдържание към тях за СУПЕР БУУСТ на сайта Ви.

Само ми трябват ключови думи ( без значение на какъв език ) и категория на сайта Ви, за която искате контент-а. Съдържанието е автоматично генерирано. Нито един от линковете не се изтрива! ГАРАНЦИЯ.

Получавате 30 профила

Цена: 20
15 лв ( само сега )
Предварително плащане.
 
Хахаха, тези неща отминаха заедно с "xrumer и каквото и да е друго". Впрочем ти си бил на 9 години когато xrumer / scrapebox / social demon бяха на мода.
 
Ще буташ БГ линкове в reddit ли? Сигурно със заглавие на кирилица, и в кой субредит?
 
Това че хората са ти дали възможност да се регистрираш, не значи че това ще ти помогне за seo-то.
 
Последно редактирано от модератор:
Тъпчо, това че хората са ти дали възможност да се регистрираш, не значи че това ще ти помогне за seo-то.
Цитирам го да остане за поколенията. Идиотчо, в циганската махала не знам какво разбирате под SEO, но определено не е вярно това, което плещиш. Покри се като ти поисках портфолиото на тебе, на Женския пазар ли прави оптимизация? Хайде да не ми спамиш в темата, и без друго имам поръчки и няма да се занимавам повече с теб.
 
Хубаво,

"велосипеди" - топ 1 достигнат
"видеонаблюдение" - топ 1 , топ 3 следващ сайт, постоянно присъствие на няколко сайта в топ 30.
" камери за видеонаблюдение" - 1 , 2, 3,
"пожароизвестяване" - 3
"запознанства" - 3
всякакви думи в сферата на видеонаблюдение, контрол на достъпа - постоянно присъствие в по-леките подобни ниши
"party pills" - page 2 en
"доставка на цветя" - 9
"pool management ohio" - 5 / local
"lifeguard pool management" - 5 / global
"commercial pool management virginia" - 3 / global
"australian visa" - 8 / global
"work and live in australia" - 4 / global
"softcore movies" - top 1 global
"tumblr themes" - 20-30 не помня вече.
"premium tumblr themes" - 20 /

"how to open zamunda" - беше вирал преди бая време от чужбина имах към 30к влизания от един блог - но то не го считам за постижение, въпреки че по едно време и други хора бая натискаха по тея думи, чак отделни сайтове имаха само за това.
"enlarge bust pills" - 30

Хайде че ми писна, сигурно има и още, но не мога да си спомня.

Ти си
 

Горе