WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

alus1onZ

Member
Ако има хора занимаващи се с торрент сайтове, мп3 сайтове и т.н. и се притесняват от проверки от ГДБОБ или подобни институции можете да си купите хостинг в Холандия и да си решите проблемите със страховете.

Аз лично го ползвам за една торрент търсачка и един хостинг за картинки и се представя доста добре за сега.

С 1GBPS порт са хорицата и писаха мейл, че скоро ще го ъпгрейдват до два.

Ето ви линк с мое aff: WebThosting

Ако не желаете да помогнете ето и линк без aff: WebThosting

При закупуване на пакет за една година или повече хостинг получавате и безплатен домейн.

Повече информация за хостинга може да намерите тук: http://www.webthosting.com/webhosting.php
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Ако има хора занимаващи се с торрент сайтове, мп3 сайтове и т.н. и се притесняват от проверки от ГДБОБ или подобни институции можете да си купите хостинг в Холандия и да си решите проблемите със страховете.

Аз лично го ползвам за една торрент търсачка и един хостинг за картинки и се представя доста добре за сега.

С 1GBPS порт са хорицата и писаха мейл, че скоро ще го ъпгрейдват до два.

Ето ви линк с мое aff: WebThosting

Ако не желаете да помогнете ето и линк без aff: WebThosting

При закупуване на пакет за една година или повече хостинг получавате и безплатен домейн.

Повече информация за хостинга може да намерите тук: http://www.webthosting.com/webhosting.php

Чудесно!

Имам следния въпрос - за 1 година ли трябва да си ангажирам хостинг или за месец, за да можеш да получиш $?
Освен това - на какъв период от време плащат? Какви методи за плащане ползват?

Благодаря за споделянето и УСПЕХ,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Няма значение за колко време си ангажирал хостинга, получаваш 60% от това което е постъпило като плащане за дадена услуга от тях. Също така имат и доста добър Reseller план, но за сега не мога да си го позволя. Но определепо поопарича ли се малко след като си доразвия един сайт, който ми е в процес на разработка сега ще си купя и риселър-а.

Забравих да спомена, че Adult Content e РАЗРЕШЕН на хостинга. Единственото забранено нещо са прокси сайтове, сървъри, stmp spam сървъри и подобни лайнарщини свързани със спам и хакерство, затова имайте едно на ум, ако мислите да пускате подобен сайт там няма да се задържите дълго.
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Do you allow torrents/rapidleech/premium link generators?
No, we do not allow them. If any such site is found on our server your account will be immediately terminated and you will not be eligible for a refund.


От хоста друго казват...
 
Последно редактирано:
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Цитирам отговора от съпорта- "You can host anything you like.":D:D:eek:
Това е супер май май като гледам и ффмпег поддържат.Някой да каже впечатления? :)
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Само да спомена, че хоствам торент търсачка, подчертавам ТЪРСАЧКА там и не ми е спрян още акаунта. Единственото ми оплакване от тях е че се бавят с плащането по афилиет регистрациите и са намалили на $15 на регистрация а не на 60% от продажбата :?
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

А бе и аз се регнах там. Уж е много изгодно, ама съпорта им май
събота и неделя е пиян и не ебава да ебава :)
Някой впечатления да има?
 
От: От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

А бе и аз се регнах там. Уж е много изгодно, ама съпорта им май
събота и неделя е пиян и не ебава да ебава :)
Някой впечатления да има?

До сега съпорта винаги бързо ми е отговарял (до 15 минути) . Слагай urgent на high и ще отговарят бързо :mrgreen:
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Пълни смотаняци са WebThosting.com. Такива аматьори не бях срещал - при тези НИЩО не е както трябва.
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Пълни смотаняци са WebThosting.com. Такива аматьори не бях срещал - при тези НИЩО не е както трябва.

Може ли да се обосновеш, че да знам в какво съм се набутал ????

Ако ли не ще си искам парите. Имам 30 дневно "Money back ..."
ама да видим.
 
Последно редактирано:
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Хоста ми трябваше за да сложа няколко домейна с по 1 ХТМЛ страница да стареят.

През първите 10 дни:

емайл номер 1: We are in the process of better-tuning the Apache which may lead to temporary 500 errors. - сайтовете даун за около 8 часа
емайл номер 2: An apache build is currently running which may lead to connection interrupted error - 1 ден
емайл номер 3: There has been an unexpected Apache failure, we are working hard to bring everything back to normal. - към 5-6 часа
емайл номер 4: All users having Shared/Reseller/VPS accounts are requested to change their passwords IMMEDIATELY. This is an urgent notification and you should NOT neglect this notification. - добре, че не плащам с кредитна карта.
емайл номер 5:There was an abuse on this server which took us some time to bring under control. We are now rebuilding apache and your websites will load as fast as ever soon! - спрях да гледам даунтаима

Допълнителна екстра. - Изпратил съм им 3 емайла за канселиране на акаунта ми + пояснения защо. Отговор няма. Днес им изпратих номер 4.

Да им ..... на смотания хостинг. Не е за 20-те долара, дал съм ги точно за ги проверя що за фирма са. Такива пишлигари според мен не трябва да са на пазара.
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Е значи човека дето ни го рекламира в сайта леко иска да ни прецака
и да вземе някой долар от рефералите
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Никой от писалите тук не са се регнали през реферала така че не виждам с кво искам да те прецакам. Един човек точно се е регнал и все още не са ми изплатили тия $15 от него, не се знае дали и ще бъдат платени. Както вече споменах affiliate системата им куца като на всеки хостинг провайдър. Нямам идея на какъв сървър са ви пуснали вас точно, но общо даунтайма ми е около 2-3 часа от както съм си взел хостинга преди 3-4 месеца. Случвало се е даже сайта на хостинга да е долу, но моите сайтове да си работят.

Не съм обвръзан по никакъв начин с фирмата било то като съпорт или нещо подобно за да имам за цел да им набирам клиенти. Просто споделих какво съм намерил, струва евтино и няма да ви изтрие сайта за някоя цица на него.

П.С. : Ще махна даже, ако трябва affiliate линка, ако ви пречи. Само кажете ;)
 
Последно редактирано:
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Не съм си мислил, че искаш да прецакаш някой. Няма вариант да си купя за 1 год хостинг за непроверен хостинг. А "affiliate системата им куца като на всеки хостинг провайдър." е смешно защото конкуренцията при хостингите е ЖЕСТОКА и тези трябва да се супер баровци за да си позволят лукса да се правят на разсеяни.

П.С. 3-4 месеца са нищо за тест. Ако това бяха живи сайтове щеще да отидат в 5 глуха след 2-я даунтайм. Идеята на препоръчването е да се препоръчват ДОКАЗАНО работещи програми и сървиси.
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Здравейте !

Някъде до преди 1 месец си купих и аз хостинг от там впечатленията ми са кажи речи добри от тях направило ми е впечатление че сайтовете които се хостват там падат някъде към 1,2 часа наше време за някъде 3 4 минути. За това добре но тъпото е че съм им писал около 4 пъти на супорта но отговор няма...
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

В момента сайта webthosting.com не зарежда при мен. Обаче го пробвам през проксита - зарежда във всички други краища на света... Струва ми се, че са баннали IP адреса ми (на същия IP адрес има още стотици компютри от Варна и някой може да е сгафил).

Наистина ли може да се хоства всичко? Условията им изглеждат копирани от HostGator - не може да се хостват сайтове за Форекс...
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Бях я позабравил тази тема. Истината е, че такива шмотлиовци не съм срещал досега. Тези за мене са фирма фантом.

Супорт - 0 /нула/
Даунтайм - гигантски
рефъндинг полиси - няма
 
Последно редактирано:
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Ама са топ 1 зле тия. Аз отписах парите които съм им дал и въобще не им ползвам услуга въпреки че ми остават 8-9 месеца !!!!!!!!!!!!
 
От: WebThosting.com - евтин хостинг в Холандия

Искам да попитам дали хоста си струва, защото си търся хост който да хоствам песни и да нямам проблем със закона, а съм чувал, че там всичко е ок с това.
 

Горе