Weebly.com някой да ги е ползвал?

Whattsup

New Member
Преди малко попаднах на Weebly.com и ми изглеждат доста добри. Поразцъках се малко и гледам, че има много добри екстри, а за пълна свобода трябва да платиш само 27$ за 6 месеца. Много са удобни за ползване от пръв поглед, но ми е интересно някой от форума дали ги е ползвал, ако да, какви са му впечетленията?
 
От: Weebly.com някой да ги е ползвал?

А какво има да им се доверяваш за сателитни сайтове ?
 
От: Weebly.com някой да ги е ползвал?

Преди малко попаднах на Weebly.com и ми изглеждат доста добри. Поразцъках се малко и гледам, че има много добри екстри, а за пълна свобода трябва да платиш само 27$ за 6 месеца. Много са удобни за ползване от пръв поглед, но ми е интересно някой от форума дали ги е ползвал, ако да, какви са му впечетленията?
Weebly.com го ползвам за няколко сателита и съм доволен, но не им давай пари за премиум акаунти или каквтото и да е. Просто не си заслужава.
Честно казано, платформи като уиблито и webs, промерно, са много по- frriendly от скапания и недоклатен blogger, но от Г си го коткат и искаш/не искаш си го буташ като главен сателит.


ПП. Исках да дам линк към блога на Форт с неговите готини списъци ( в слуая с web 2), какво стана с блога ти http://arthackers.net, че не зарежда....
 
От: Weebly.com някой да ги е ползвал?

И при мен не се зарежда нещо. Наистина и аз се убедих, че са по-добри от блогър, та дори могат да бъдат конкурент на уордпрес. Ще го използвам да видим, какво ще стане, очаквам добри резултати.
 
От: Weebly.com някой да ги е ползвал?

Аз бях сложила едно блогче там, но много бързо го махнах, защото всеки ден по за половин час поне сайта е даун. Сложила съм сайтовете в проследяваща програма за да виждам дали пропадат и този специално пропадаше постоянно.
 

Горе