Widget - помощ!

Moko

Well-Known Member
влизам си в акаунта и ме приветстват с "моля попълнете бланките в "my settings", за да не се окаже акаунтът Ви изхвърлен.."
така... попълних си адреса и плащане с пейпал , но все още не съм попълнил 3 реда , ако може да ми помогнете ?
ето ги и тях :

Payee / Taxable Entity:
* required field

State / Province:
* required field
(писах страна България , но все още ме пита за щат/провинция... освен като област да пиша Пловдив и тва е?)

и още едно имаше ама изчезна..
моля помогнете :roll:
 
ilianskim каза:
Това може да не ти помогне има доста други причини за които може да ти спрат акаунта .
да бе знам ;)
Блога ми е на български :lol: Сега затова мисля какво аджеба да изпраскам на английски че да не кажат нещо тия мушмули после :roll:
даеба....
 
Въпроса не е само да имаш нещо на английски. Постевените реклами трябва да бъдат на страници със съдържание на английски, а не да пръсъстват английски термини.
Можеш да си пуснеш същото съдържание на английски на поддомейн например и да показваш там рекламките ;)
 
абе най-сигурно като колегата cybervn да им пратя мейл и да си ги питам... ако дадат - дадат, ако ли не ще правя нов сайт .. аз имам идея само да превеждам прогнозите и да направя нов блог на английски.. само дето доста по-трудно ще го рекламирам, ама нейсе ще се справим ;Р
 
Moko каза:
абе най-сигурно като колегата cybervn да им пратя мейл и да си ги питам... ако дадат - дадат, ако ли не ще правя нов сайт .. аз имам идея само да превеждам прогнозите и да направя нов блог на английски.. само дето доста по-трудно ще го рекламирам, ама нейсе ще се справим ;Р
няма да ти дадът да сложиш реклами на БГ сайт- аз вече питах ;) а ако имаш на бг сайт ще изядеш банана- така ми казаха, а ако правиш много $ може би същио :lol: :lol: :lol:
 
CrAzY-MaST каза:
Moko каза:
абе най-сигурно като колегата cybervn да им пратя мейл и да си ги питам... ако дадат - дадат, ако ли не ще правя нов сайт .. аз имам идея само да превеждам прогнозите и да направя нов блог на английски.. само дето доста по-трудно ще го рекламирам, ама нейсе ще се справим ;Р
няма да ти дадът да сложиш реклами на БГ сайт- аз вече питах ;) а ако имаш на бг сайт ще изядеш банана- така ми казаха, а ако правиш много $ може би същио :lol: :lol: :lol:
На мен ми позволиха :twisted: :twisted: , защо и на него да не позволят при положение даже, че са на същата тематика :)
 
не позволяват .... даже учтиво ме помолиха ако имам такива реклами да ги махна :lol: :lol: :lol: :lol: бал съм ги .... скам ми мязат.. ше видим дали под вола теле търсим......
 

Горе