Wikipedia по български

karlson

Active Member
Реших да се регистрирам на Wikipedia и да взема отношение на по някой въпроси, за които съм компетентен. Обаче, един от администраторите Лъчезар Илиев. ме блокира с обяснението, че има втори профил... Аз никога не съм имал втори профил обаче. Цялата история се случи, когато пуснах статия за бързо изтриване зареди скрита реклама. Явно в бг варианта на Wikipedia не е хубаво да задаваш много въпроси и да виждаш нередности за да не те блокират...
Писна ми от такива уж "честни истории" и такива "свободната енциклопедия"...
 
Точно така стоят нещата, когато полуграмотни се мислят за велики специалисти. И на мен ми се е случвали подобни скарвания и затова решението е да си пишеш сайт, а не да попълваш Wikipedia. Който търси по темата и сайта ти ще открие, а там няма кой да ти се пречка...
 
Реших да се регистрирам на Wikipedia и да взема отношение на по някой въпроси, за които съм компетентен. Обаче, един от администраторите Лъчезар Илиев. ме блокира с обяснението, че има втори профил... Аз никога не съм имал втори профил обаче. Цялата история се случи, когато пуснах статия за бързо изтриване зареди скрита реклама. Явно в бг варианта на Wikipedia не е хубаво да задаваш много въпроси и да виждаш нередности за да не те блокират...
Писна ми от такива уж "честни истории" и такива "свободната енциклопедия"...
Дай някакви линкове да видим, защото към момента в темата няма нищо, което да подкрепя твърденията ти.
 
Дай някакви линкове да видим, защото към момента в темата няма нищо, което да подкрепя твърденията ти.
Аз не мога да дам линк към втори профил, защото нямам такъв. Това беше измишльотина за да ме блокират. Никога не съм има профил в wiki до сега. Той гледам е променил в последствие причината за блокирането))) Явно е усетил, че не е прав и се разкрива колко е "честно всичко"
 
Последно редактирано:

Горе