WordCamp 2015 София

От: WordCamp 2015 София

Аз ще дойда да хейтя :) и да ти оставя квадратната бутилка с големия набор
 
Преместих темата в подходящата секция за WP. Между другото, много ми се иска да сме медийни, но миналата година не се внедрихме, а говорех с Марио, сега им писах, и тук и там, в HQ, но още нямам отговор, явно е малко мисията невъзможна, но пък с радост бих присъствал. :)
 
От: Re: WordCamp 2015 София

Преместих темата в подходящата секция за WP. Между другото, много ми се иска да сме медийни, но миналата година не се внедрихме, а говорех с Марио, сега им писах, и тук и там, в HQ, но още нямам отговор, явно е малко мисията невъзможна, но пък с радост бих присъствал. :)

Отиваш тук:
https://www.facebook.com/groups/wordpressbg/permalink/880274132026608/
и пишеш на Petya Raykovska

Аз ще дойда да хейтя :) и да ти оставя квадратната бутилка с големия набор

ще ти звънна тези дни... че имам питане...
 
От: WordCamp 2015 София

Ще присъствам, чудя се колко силно ли ще са засегнати темите за блогването... Очевидно събитието го е имало и миналата година, за съжаление чак тази го виждам. За радост - навреме!
 
Re: От: WordCamp 2015 София

Ще присъствам, чудя се колко силно ли ще са засегнати темите за блогването... Очевидно събитието го е имало и миналата година, за съжаление чак тази го виждам. За радост - навреме!

Да, и все по-малко ще се разбира тук, ако някой не пусне тема. Миналата пак ги потърсих, поне едно разрешение за PR да се пусне. ;) И аз мисля да намина. ;)
 

Горе