WordPress Проблем

ZzZaPyr

Member
Така.
Администратор/собственик (или както там искате го наричайте) съм на един WordPress базиран блог.
Днес добавих 2 нови автора и забелязах следната "аномалия" (нека така да го наречем)
Ако двата автора са се логнали и са в Admin Panela И аз съм логнат, когато опитам да публикувам статия в полето "Post Author" трябва да избирам кой да е автора и единствените активни са двата нови добавени автора. Един вид аз не мога да бъда автор на собствената си статия...
Някой да се е сблъсквал с подобен проблем или да знае как се решава...
Ако не може, ще ги чакам да се логаут-нат преди да пиша аз :D
 
Най-добре пиши на WordPress разработчиците, за да отстранят този проблем в бъдещите версии.
 
Сега установих, че дори да не са логнати. Отново мога да избирам само от тях двете (момичета са да ;) ) и не мога да бъда автор на моите новини...
А не положението с англииския е зле, за да пиша на разработчиците.
Разбирам го добре, но съм зле с граматиката и не мога да пиша много грамотно на английски ;)
 
Направи си нов юзър и го направи новинар. Пиши от неговия акаунт, а този сегашния го ползвай само за административни цели!
 
ilianskim каза:
Да в WP не може да пускаш статии от админ-а трябва да имаш друг акаунт и да избираш неговото име като пишеш статии.

Когато имаш юзери може би да, но когато няма можеш да постваш.
За пример виж това http://penisgrow.org/wearing-sizegenetics™-at-night/
 

Горе