Wordpress за автокъща!!!

vladidonkov

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте, колеги! Търся човек, който може да ми пригоди wordpress с тема за продажба на коли/лодки! В момента има сайт, но не е толкова функционален(обявите са като отделни постове и не е толкова лесно за опериране, пък и не е прегледно)! Идеята ми е, ако има тема за автокъщи или нещо от този род, така да се направи! Благодаря предварително! За контакти тук или на Л.С.!
 
От: Wordpress за автокъща!!!

Здравей , аз не мога да ти предложа тема но като човек занимаващ се с сайт също за коли мога да ти дам моето мнение.
Или си създай своя собствена тема или си плати за хубава тема :)
 
От: Wordpress за автокъща!!!

Аз си платих за хубава тема и не съжалявам ! Послушай колегите
 
От: Wordpress за автокъща!!!

Благодаря на всички отзовали се! Аз също искам платена тема, но и човек да я качи и настрой! Който има време и възможност, нека подаде оферта! Спорен ден!
 
От: Wordpress за автокъща!!!

Имаш лично съобщение :)
 
От: Wordpress за автокъща!!!

Благодаря на всички още веднъж! Днес ще разгледам обстойно всичко предложения и ще реша какво да правя! За момента спирам търсенето! Спорен ден на всички!
 
От: Wordpress за автокъща!!!

vladidonkov
Мога да ти препоръчам човека , който направи моята : момчето се характеризира с изключителна съобразителност , точен е и супер коректен ! И акто казвам съобразителен имам предвид ,че мисли като работи не е някой малоумник като ... абе има доста хора . Ааа и забравих ли да кажа ,че работи на супер цени ?!
Пиши на лично да ти дам координатите му
 
Така и така сме на тематика авто, да попитам дали някой е попадал на WP тема (платена естествено), която да е като акцент 50% корпоративен сайт - 50% онлайн магазин. Става дума пак за автомобили, не е за автокъща. Ще се радвам, ако някой е попадал да сподели. В themeforest няма нищо тематично. То и условията са извратени, но за токова ме питаха.

@vladidonkov, прати ми детайлите на човека. Ще ми е ценно да ги имам и аз. :)
 
От: Re: Wordpress за автокъща!!!

Така и така сме на тематика авто, да попитам дали някой е попадал на WP тема (платена естествено), която да е като акцент 50% корпоративен сайт - 50% онлайн магазин. Става дума пак за автомобили, не е за автокъща. Ще се радвам, ако някой е попадал да сподели. В themeforest няма нищо тематично. То и условията са извратени, но за токова ме питаха.

@vladidonkov, прати ми детайлите на човека. Ще ми е ценно да ги имам и аз. :)

Дай пример, че тъй са затруднявам :rolleyes:
 
Wordpress за автокъща!!! Тема за автомобили

Дай пример, че тъй са затруднявам :rolleyes:
Нещо ей такова имам на предвид: templatemonster.com/demo/46549.html - но една секция да е за към магазина. И ако е възможно да е риспонсив. Търсим нещо много извратено както казах. :) Но това определено ми е топ за сега. :)
 

Горе