Wordpress мобилна версия

hatre

Active Member
Някой знае ли плъгин и тема, с която да стане нещо като това http://m.standartnews.com. Не ми се играе да търся тема и да правя сам редирект към мобилния поддомейн, ако потребителя е с телефон. Ако може всичко това да го направи плъгина.
Също ще трябва и плъгините ми от сайта да работя на мобилната версия. Не знам дали ще има нещо на готово, при мен доста неща по кодовете са променени. Ще трябва менютата, джаджите в мобилната версия да са различни от стандартната тема.
 
От: Wordpress мобилна версия

Алтернатива, която мисля че е и най-използвания плъгин за тази цел е WPtouch
 
От: Wordpress мобилна версия

Въобще не се получават нещата, пробвах WPtouch и wpsmart mobile те променят стандартната ти тема, аз има меню, меню което е зададено да стои доста в страни, а тези мобилните плъгини не могат да го променят и то разширява екрана, ГГ рекламите и те стоят широки, имам друго мeню с width:1100px плъгинит и него не променят. Аз исках плъгн + мобилна тема, която да я мода за мене си, както е този поддомейн на стандарт. А телефоните които не поддържат jQuery какво правим? Плъгина трябва да е с мобилен jQuery, дизайна на сайтовете през IE е друг, а какво остава са телефоните.
 
От: Wordpress мобилна версия

а какъв е смисъла от тази гимнастика ? Сложи си респонсив тема за WP и не се занимавай с глупости.
Адсенс си настройва рекламите за мобилните устройства без проблем
 
От: Wordpress мобилна версия

Адсенс си настройва рекламите за мобилните устройства без проблем

това не е вярно, или аз пропускам нещо

при реклама на адсенс 728*90 и влизане в сайта от мобилен телефон рекламата стърчи на дясно от целия сайт
 
От: Wordpress мобилна версия

адсенс плъгина трябва да има отметка "Use Automated Mobile Ads"

виж в този сайт как излизат рекламите на твоя телефон http://mamaitati.com/

ако не излизат както трябва , значи аз съм в грешка :)

а и провери , може рекламата да си задал само хоризонтална , може и да влияе
 
От: Wordpress мобилна версия

Аз исках да имам нещо мобилно в което да няма JS да се поддържа от по-тъпите телефони, но то май вече такива у-ва са на изчезване. Гледах в аналитика, малко са у-вата които са с разделителна способност на ширина под 600 px. Така че се отказах да се занимавам, път то сайт за филми, кой ще тръгне да гледа филм на малък екран
 
От: Wordpress мобилна версия

Вземи си ррспонзив тема. С плъгини много ще се мъчиш и трябва да бърникаш по бутстрапа. Виж моя сайт, как се зарежда на мобилен, таблет, дори и на тв смарт 4К
www.zankov-group.com
 
От: Wordpress мобилна версия

Вземи си ррспонзив тема. С плъгини много ще се мъчиш и трябва да бърникаш по бутстрапа. Виж моя сайт, как се зарежда на мобилен, таблет, дори и на тв смарт 4К
www.zankov-group.com
Аз се оправих, но такива дизайни не ми харесват, то все едно няма дизайн, прекалено са квадратни, ръбати, едноцветни и ... На слайдъра си поставил една елеганта тема, тази с телефоните. Аз преди си ги бях купи всичките, но не ги бива темите им, само ядове с тях, тази която преварям е такава. Понякога се бъгват, за да може да си купиш по-нова версия :D
 

Горе