WordPress проблем с линковете?

linderman

Member
ам , здравейте ...

имам следния проблем с УърдПрес-а: когато пиша един пост и в текста слагам линкове - те не излизат когато съм щтракнал на категорията , в която са ... Иначе когато съм на самия пост - няма проблем виждат се ... но когато примерно щтракна на "ТЕСТ КАТЕГОРИЯ" и ми се листнат всички постове в нея , то линковете в тези постове не се виждат , по скоро вижда се само anchor-а ...

Търсих из всякаквите опции в админ панел-а , проверих го по 3 пъти всяка една опция и отметка , но не намерих решение ...

Някой дали знае как да се избегне тоя проблем или някой МОД , който го оправя

Благодаря ви!
 
От: WordPress проблем с линковете?

ами , не защото блог-а служебен , и шефа ги раздава тия права , но все пак аз се оправих ... а сега ще кажа и как , ако някой изпита същия проблем да намери решение:

Във темплейта има едни файлове:
page.php
single.php
index.php
archive.php ИЛИ category.php

Във всеки от тях има следното нещо:

<div class="entry">
<?php the_excerpt(); ?>
.......
</div>
във всеки от тези файлове трябва да се провери дали the_excerpt(); съществува , ако съществува , то трябва да се замени с: the_content();

П.С. В някой от тези файлове ще си е the_content(); , но трябва да се проверят всички от горе посочените.
 
От: WordPress проблем с линковете?

И аз се пънках с този проблем като инсталирах ProSense темата за WP. Не излизаха нито картинки, нито нищо :)
 
От: WordPress проблем с линковете?

да , тая функция ексцерпт орязва сичко що е ХТМЛ ... с контент се оправя
 

Горе