Wordpress тема за рецепти

cmpax

Active Member
Здравейте!
От няколко дни се ровя в сайтове за wordpress теми, но нещо не мога да си харесам. Няма значение дали е платена или безплатна. Искам да има слайдър, колкото повече колони толкова по - добре, може и тема за новини да е..
 
От: Wordpress тема за рецепти

Току що си купих тази (реф линк). Има си предизайнед food.
Ако те интересува драсни едно ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Wordpress тема за рецепти

Други предложения. Торбалан, темата някак ми е доста тъмничка. Галине не можах да харесам нищо... баси.. за тия кинти си заслужават, ама не мога да си харесам нищо
 
От: Wordpress тема за рецепти

Други предложения. Торбалан, темата някак ми е доста тъмничка. Галине не можах да харесам нищо... баси.. за тия кинти си заслужават, ама не мога да си харесам нищо
Ти разцъка ли премейд скриновете от дясно?
Освен това има доста добри настройки дори и без да се пипа css-a може да си нагласиш цветовете.

Аз за това ти я предложих, че има и food premade.

PS : удари едно търсене wp locker megamag има я нулната, амакр че доста стара версия. Аз я поразцъках преди да се изръся. Новата има доста повече настройки.
 
Последно редактирано:
От: Wordpress тема за рецепти

Торбалан свалих я и разцъках темата, наистина не е лоша, ще изчакам още някое предложение и ще я купя. SoulReaver някак не ме грабват дизайните от този сайт.
 
От: Wordpress тема за рецепти

Торбалан свалих я и разцъках темата, наистина не е лоша, ще изчакам още някое предложение и ще я купя. SoulReaver някак не ме грабват дизайните от този сайт.
Ако се засилиш да я купуваш няма да се обидя, че си ползвал реферал линк :D
 
От: Wordpress тема за рецепти

Разбира се че ще ползвам реф линка ти, когато тръгна да я купувам.
 
От: Wordpress тема за рецепти

пускам ти един линк за фрии темички
 
От: Wordpress тема за рецепти

Забравих да кажа, че темата вече съм я превел на български, ако решиш да я взимаш имаш бонус bg_BG.pot ;)
 

Горе