WordPress+Woocommerce ... Една поръчка - различни доставчици

sshsf

New Member
Здравейте,
имам магазинче (дропшипинг) изградено на WordPress+Woocommerce и скоро ще имам различни доставчици. Искам когато се генерира поръчката, продуктите на съответния доставчик да бъдат гупирани и под тях да се показва опцията за транспорт - за всеки доставчик. Не успявам да намеря плъгин който решава това. Ако са необходими повече подробности - пишете. Ще съм благодарен ако някой сподели опит, съвет ... или някакво режение.

П.П.
Намерих подобна стара тема в случай, че не съм обаснил разбираемо - говоря за същото.
https://www.predpriemach.com/thread...азин-с-различни-доставчици.65517/#post-770604

Благодаря, ще очаквам някой да сподели информация.
 
Здравейте,
благодаря, че се отзовахте :)

Предполагам визирате " Ship to multiple addresses: allow orders to be split up at checkout" - В моя случай е точно обратното, различни доставчици - един адрес за получаване. Процеса накратко - Стоките не са промишлени а по поръчка от различни хора които ги изработват (доставчици), керамика, дърворезба, етц. Когато/ако, клиентът си поръча изделие от трима различни доставчика, продуктите на съответния доставчик да бъдат групирани и под тях да се показва опцията за транспорт - за всеки доставчик.
Преди да пиша тук, изчетох (надявам се) цялата документация на Woocommerce по въпроса, но не открих стандартно предвиден подобен сценарии. Другото което ми хрумва е, да се ограничи до: отделна поръчка за всеки доставчик ... което пък абсолютно обезсмисля идеята за онлайн магазин :/

Благодаря още веднъж.
 
много объркано, но разгледай това

Извинявам се за закъснелия коментар.
Да, в крайна сметка се отказах от началния вариант и мисля, че Вашето предложение би било по-приложимо. Не съм сигурен дали ще успея да се справя сам обаче, но ще опитам. Ако не, явно ще потърся помощ отново :)
Благодаря.
 

Горе