Wordtracker refund?

Caprice

Active Member
Сдобих се с едномесечен акаунт в Wordtracker, мда, забравих да си прекратя 7-day-trial.. И автоматично са ми дръпнали пари от картата. (за втори път го правя, трябва да не се записвам за такива неща..)
Та, има ли начин да откажа услугата и да ми върнат парите? Ако не - здраве да е - има ли нещо интересно там, от което да се възползвам?
 
Последно редактирано:
От: Wordtracker refund?

Вероятно само те могат да ти отговорят.

Wordtracker не съм чувал някой да го споменава последните 2 години, още по-малко пък тук.
То нали вече си има таковата.. Адуордс Кийалабала туул.
Па и разни други.
 
От: Wordtracker refund?

Епа има, язе Адуърдса го ползвам, ма кат ми требеше секънд туул, едното беше Under construction, другото нам-си-кво и те така.
Писах им на съпорта да видим какво ще кажат :)

Notes to self: 1. Повече не прави така!
2. Ако все пак го направиш: Trial с автоматично подновяване върви в комплект с Гинко Билоба
 
От: Wordtracker refund?

Имва и други, вярно думаш, не е кат да нямва.
Напримерно по нашенско много фалят има едно Market Samurai се води.
И за него пари сакат, ма виждам че си ачигьоз момиче та белким си намериш кракната (упс) версиа?

Ако го евалюейтнеш, барем сподели тука дали е читаво...
 
От: Wordtracker refund?

Благодаря ти много за подсказката. :)
А относно развитието на проблема: Wordtracker учудващо бързо ми отговориха и са върнали плащането, приятно съм изненадана. Честно казано не очаквах. Голяма зелена точка за Съпорт-групата им.
 
От: Wordtracker refund?

Връщат плащането бързо, защото иначе при refund много боли - таксата, която плащат е огромна.
 

Горе