WOW, Българско Черно SEO като по учебник

От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Какво му е по учебник тука? Диви селяни. По този начин ще си спечелят толкова "прятели", че все някой ще успее да го събори накрая. Бял ден няма да види с тоя метод.
 
От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Оххх......
 
От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Ми то хакнатите сайтове са няколко стотин... За това бая годинки дават, а е ясно, че са наети от Виденов....
 
От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

А вие от къде знаете, че точно собственика на сайта е отговорен за тези неща? Може някой от конкуренцията му да прави такива мизерии с цел черен PR и да му затрие сайта от индекса на Google.

Това е била често срещана практика - слагаш връзки на конкурента си в някоя уеб директория, в която ясно е посочено, че линковете са купени и докладваш на Google. Казват, че сега вече не действало, обаче не съм много сигурен.
 
От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Тоя случай май е доста стар, повече от година може би и още не е баннат, че даже излиза на 1 място за сума ти думи. Та ако е от конкуренцията, са се минали яко :)

Според мен и заради това не е баннат, понеже трудно се прави разлика дали е от конкуренция или просто black hat...
Друг е въпроса защо Гугъл тия скритите линкове ги признава..... :shock:
 
От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Продават се пакети с wordpress блогове ( пък и всички са със стара версия , или са ъбгрейднали без да са прегледали кодовете по страницата ) , предполагам ,че именно с такива пакети се е сдобил с толкова линкове...
 
От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Постарали са се хората :) и резултатите са налице. Почти на всички думи в тайтал-а излиза на 1-во място. :)
Да му мислим другите, които се опитваме да си изпросим някой линк без пара. :)
П.С. Сега гледам тука едно хубаво столче, ако беше преди някой друг месец щях си го тафна :(
 
От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Да, цените им са доста добри, а чувам и хубави отзиви за качеството, така че най-вероятно от тях ще си обзавеждам едно ателие. Макар че, ако бях сигурен, че са направили гореописаните seo-неща, то бих купил от друг.
 
От: От: WOW, Българско Черно SEO като по учебник

Да, цените им са доста добри, а чувам и хубави отзиви за качеството, така че най-вероятно от тях ще си обзавеждам едно ателие. Макар че, ако бях сигурен, че са направили гореописаните seo-неща, то бих купил от друг.

Хората си продават мебели, просто са се доверили на грешната SEO фирма... или може би не? Позициите и продажбите са важни все пак :)
 

Горе