WP сайтмап генератор

harkon

New Member
Предложете такъв, който да добавя всички страници от блога в сайтмапа, включително тези, генерирани със скрипт. За момента ми се налага да ползвам този, защото плъгините на WP не добавят всички страници в сайтмапа.
 
От: WP сайтмап генератор

Google XML Sitemaps плъгина ползвал ли си го. Аз съм го сложил на един блог и добре бачка. Ако не си го пробвал опитай и кажи какъв е резултата от него.
 
От: WP сайтмап генератор

Google XML Sitemaps плъгина ползвал ли си го. Аз съм го сложил на един блог и добре бачка. Ако не си го пробвал опитай и кажи какъв е резултата от него.

С този бях досега. Добавя ми в сайтмапа само 20 от 200 страници. Останалите, генерирани с php script, не ги добавя. Другият, който съм посочил в първото мнение, го прави.
Гугъл индексира страниците, а този плъгин не ги добавя в сайтмапа. Смешна работа.
 
От: WP сайтмап генератор

Може да си го направиш и ръчно сайтмапа, не е кой знае какво.

Точно това съм написал в първото мнение, че съм направил, но все пак блогът е WP и идеята е да се ползват плъгините на системата.
 
От: WP сайтмап генератор

E той нека си е WP, но казваш, че имаш страници отделно генерирани от тези на WP (или поне така разбрах) и се предполага, че никой плъгин не може да ги хване. Ползваш Google XML за WP страниците, а за другите е 10-тина реда php да ги извлече и направи на XML.
 

Горе