WP-comments проблем

eLast

Active Member
Привет,

имам доста странен проблем. Имам УП сайтче. Днес установих, че като пускам нови постове ми липсва блок-а в който се поместват коментарите. По-странното е, че тази липса не е хванала всички постове, а само новите. Старите са си с коментарите, та дори и някои чернови писани преди време, като ги поствам сега си излизат с коментари. Но напиша ли нов пост то той излиза без опция за коментар. Играх си да включвам/изключвам плъгини - не помогна.

Някакви идеи?
 
От: WP-comments проблем

Предполагам знаеш, че всяка публикация има тикче за коментари: да/не. Предполагам си проверил дали там е проблема.

А сигурен ли си, че на старите публикации коментарите още стоят? Изчисти си кеша, ако ползваш някакъв кеш плъгин (W3 Total Cache или WP Super Cache например), както и кеша на самия браузър и виж дали наистина коментарите на старите публикации са там.
 
От: WP-comments проблем

Аз имам една идея, може ли сайта на лично?
 
От: WP-comments проблем

Ей това му е хубавото някой отстрани да ти пусне малко свежа идейка.

Понеже до скоро си бачках сам по сайта всичко си ми беше наместено от към опциите. Следователно веднага тръгнах да ровя из кода, да търся бекъпи и да правя какви ли не схеми...
В крайна сметка явно новия колега просто без да сподели е барнал 1 отметка, която ми изгуби 1 кофа нерви и половината събота...

В такива случаи си спомням какво казваше госпожата ми по математика в училище - "обичате да ви е трудно".

И освен реп-а искам да ти кажа и благодаря veda :)



s1yf0x благодаря и на теб, че се отзова
 
От: WP-comments проблем

Като се инсталира All in One SEO Pack нали се сещате как в страницата с всички публикации се появява meta описанието, търсих един част какви кодове да променя за да изчезне, а накрая един беше написал че имало опция да се махне от горе дясно :D А още по смешното е че нета имаше многo хорa които се оплакваха че искат да го махнат и такива, които показваха разни кодове :D
 

Горе