WP PageNavi ПРОБЛЕМ

Здравейте маняци, цял ден инсталирвам настройвам копирам поставям кодове за този плугин и не става и не става, четох доста и търсех в гоогле видях че има доста хора с този проблем, незнам дали е говорено тук, но надявам се темата да е полезна и за други колеги защото съм сигурен че и други имат същият проблем като моя. Идеята ми е да премахна това "По стари публикации" и да го направя с 1,2,3 ... и така, но мисля че трябва да се пипа нещо по кодовете в темата защото не иска да тръгне тази джаджа . Ако някой знае как може да го пооправя ще се радвам много ако сподели :)
 
От: WP PageNavi ПРОБЛЕМ

А темата ти поддържа ли го?
Иначе правилно си се ориентирал WP PageNavi е един от най-добрите плъгини за целта.
 
От: WP PageNavi ПРОБЛЕМ

Мислиш, че трябва да се промени нещо по кода на темата и в същото време цял ден копираш и пействаш разни кодове..
Къде ги пействаш, ако не е тайна?
При обяснение за инсталация на плъгина, ако не тръгне от раз, просто заменяш кода за навигацията ти с този
<?php wp_pagenavi(); ?>
.
 
От: WP PageNavi ПРОБЛЕМ

the_tourist не става
Нищо не тръгва, поне някой знае ли такъв плугин подобен на този да върши същата работа, че няма да мога да се оправя с този
 
От: WP PageNavi ПРОБЛЕМ

the_tourist не става
Нищо не тръгва, поне някой знае ли такъв плугин подобен на този да върши същата работа, че няма да мога да се оправя с този

Както и ти споменах на лична - трябва някой да погледне на място и да ти реши проблема. Но ти след като нямаш доверие на никой да ти помогне, тогава остава другия вариант: плащаш си и наемаш някой да ти реши проблемите и да ти оправи скапаната тема, която си избрал, дето не поддържа елементарни неща.
 
От: WP PageNavi ПРОБЛЕМ

Мислиш, че трябва да се промени нещо по кода на темата и в същото време цял ден копираш и пействаш разни кодове..
Къде ги пействаш, ако не е тайна?
При обяснение за инсталация на плъгина, ако не тръгне от раз, просто заменяш кода за навигацията ти с този
.

при мен, стана така: в - search.php - пействаш - <?php wp_pagenavi(); ?>
 

Горе