WP Plugin за времето и часа

Здравейте маняци, бихте ли ми казали какво е това чудо където ползва crimes.bg горе в дясно където е за времето, търсих доста такива приставки но всички са пренасочващи на някъде. Търсих и във форума, но не открих такава тема, ако някой знае може да сподели тук :)
 
От: WP Plugin за времето и часа

Сега ще ги погледна по хубаво, но мисля че всички са пренасочващи и ако е така няма да вършат раота ;-(
 
От: WP Plugin за времето и часа

Пренасочващи демек че имат линкове по тях или просто като натиснеш на тях и те кара при майка си райна, а да иначе за хедъра ще е най добре
 
От: WP Plugin за времето и часа

http://wordpress.org/plugins/wp-forecast/ ето това се получи нещо и линковете даже могат да се мохат, не е кой знае какво но не е и чак толкова зле като за начало е добре, само да можеше някак си да го сложа в хеадара ще е велико :) Иначе мерси много братле евалата
 
Ако не, питай там, в съпорта. Ти хубаво ще го сложиш там, но какво имаш като място? В смсиъл, банер или уиджит? Ако нямаш от тези, предвидено, те чака пипане в кода на хедъра и CSS-а. :) Но пръво провери де. Говоря малко на изус, тъй като нещата не са пред мен. :)
 
От: WP Plugin за времето и часа

А защо трябва да махаш линковете? Бъди коректен, а не тарикатче и остави пренасочването! Хората са си направили труда да го направят и ти го дават безплатно, в замяна искат просто линка да се остави. Ако толкова искаш да няма линкове, то пиши на създателите на тези джаджи и виж колко пари ще поискат, плати си да ти направят и ще си добре.
 
Странник, не е въпросът в това за терикатията. И аз не се кефя ка нкви такива натрупани. Човекът търси нещо изчистено. Иначе му е все тази за един малък линк. :)
 
От: Re: WP Plugin за времето и часа

Странник, не е въпросът в това за терикатията. И аз не се кефя ка нкви такива натрупани. Човекът търси нещо изчистено. Иначе му е все тази за един малък линк. :)

Съгласен съм с теб, изчистените работи са хубави и приятни и допринасят за развитието на сайта. Но нека се разберем - "изчистени" работи не означава да бъдат премахнати линковете, а да са добре направени и да се вписват в сайта, пък за това думата имат дизайнерите.

Иначе за другото, че му е било все тая за един малък линк - не си прав, точно това не иска и се прави на тарикат, за да го махне:

Сега ще ги погледна по хубаво, но мисля че всички са пренасочващи и ако е така няма да вършат раота ;-(
 
За никакво махане не става дума. Това в идиотско. Утре ако на мен ми махнат линка, от нещо, което съм пуснал фрии, ще ми е много кофти.

Не е истина и какви ги има, но това е отделен въпрос. :)
 
От: Re: WP Plugin за времето и часа

За никакво махане не става дума. Това в идиотско. Утре ако на мен ми махнат линка, от нещо, което съм пуснал фрии, ще ми е много кофти.

Не е истина и какви ги има, но това е отделен въпрос. :)

Така си и е, кофти е. И го казвам от опит - ползвам такива добавки, оставям изходящите линкове и не губя нищо, а напротив - печеля.
 
От: Re: WP Plugin за времето и часа

Така си и е, кофти е. И го казвам от опит - ползвам такива добавки, оставям изходящите линкове и не губя нищо, а напротив - печеля.

Странник я кажи колко добавки ползваш общо, колко от тях са написани от теб и към колко си сложил изходящи връзки
 
От: Re: WP Plugin за времето и часа

Странник я кажи колко добавки ползваш общо, колко от тях са написани от теб и към колко си сложил изходящи връзки

Така си и е, кофти е. И го казвам от опит - ползвам такива добавки, оставям изходящите линкове и не губя нищо, а напротив - печеля.

Връзката с главния я няма :lol:
И двамата ПОЛЗВАТЕ, просто единият уважава труда на трети лица (пишещи добавки).
 

Горе