1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Продава се: www.nmzona.com

Дискусията в 'Продава се' стартирана от Bogdan Danov, Окт 12, 2017 в 6:22 PM.

1. Bogdan Danov

Bogdan Danov New Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Продавам го със стоката, която имам налична. Около 60 чифта слънчеви очила, 9 броя часовници, пепелниците за кола са 10броя, уреда за ябълки е 5броя, обеците са 9 броя, накрайниците за чешма са 9бр, уреда за варене на яйца е 4бр, подложките за маса са 30броя. Гривните и колиетата са на дропшипинг. Снимките, които са качени са малък размер и има отделно СЕО описание. Ако имате различна концепция за него без стоката 800лв, със всичката налична стока 2200лв. Хостинга е платен до 1.10.2018 а домейна 10.04.2018. Цената включва и фейсбук страница със 8500 човека, както и фейсбук група с 10000 човека.

Последно редактирано: Окт 13, 2017 в 10:49 AM
  2. xainov

xainov Active Member

Рег.:
    Февру 7, 2013
    Съобщения:
    978
    Харесвания:
    52
    Точки:
    28
    Извинявам се за оф топика, но този магазин не се ли продаде скоро за 600 лв?

3. Bogdan Danov

Bogdan Danov New Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Да, без стока, без платен хостинг и без фейсбук група.

4. xainov

xainov Active Member

Рег.:
    Февру 7, 2013
    Съобщения:
    978
    Харесвания:
    52
    Точки:
    28
    Цитирам обявата на колегата, който го продаваше:
    "продава се сайт за часовници - nmzona.com изграден на Opencart (MarketShop тема).
    Онлайн е от 05.2016 г. и към момента има реализирани над 140 продажби. Продавам го с всичката налична стока (около 25 часовника). Всички останали продукти (тениски, чаши и дрехи) са на дропшип. Към сайта има и фейсбук страница с 7K likes.

Получавате и профил в BAZAR с налични 79 лв. през който може да видите историята на всички пратки.

Посещенията от основаването са:

Сесии: 32 359
    Потребители: 22 706
    Показвания на страницата: 82 756 (трафикът е предимно от фейсбук групи и платена реклама)

Направената инвеситция за фейсбук реклама до момента е около 400 лв.

Платен домейн до 10.04.2018 г.
    Хостинг - плаща се ежемесечно"
    Не се заяждам, обаче е видно, че колегата последно е обявил цена от 650 лв със стока (25 часовника) и с фейсбук страница с 7к харесвания.
    Още веднъж се извинявам за офф топика.

5. Bogdan Danov

Bogdan Danov New Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Не мога да те разбера какво точно искаш, нямаш си работа или ? Аз си плащам всичко за година или повече напред, това ежемесечно ми звучи малко смешно. Има много повече стока от 25 часовника, както и фейсбук група с 10000 човека. Нещо друго да цитираш ?

6. xainov

xainov Active Member

Рег.:
    Февру 7, 2013
    Съобщения:
    978
    Харесвания:
    52
    Точки:
    28
    Ок. Ще вляза в тона ти. Когато дадено нещо се продаде и след 1 месец се пусне пак за препродажба, то за мен е очевидно, че има проблем. Това, което ми прави впечатление е, че за стока за максимум 500 лв + фейсбук група (която ще ми създадат за 100-150 лв) и за платен хостинг за 1 година напред ти искаш почти 4 пъти по-висока цена от поисканата от колегата преди теб.
    Факт е, че прекупвачите в България печелят едни от най-добрите пари.
    Факт е, че ти можеш да поискаш каквато цена си прецениш.
    Факт е, че сигурно има хора, която ще ти я платят.
    Обаче е и факт, че тук не сме събрани от кол и въже (или поне аз се надявам на това).
    Все си мисля, че това е форум, който е създаден за взаимопомощ, а не е от форумите, тип: "бит пазар ПРЕЕБИ ДРУГАРЧЕ".
    Не омаломажавам труда ти и въобще целта ми не е да ти подбия цената или печалбата. Просто за мен ми се струва нередна тази история и заради това отбелязвам.
    Свобода на словото му се казва.
    :)PIECE!:)

7. RealMoney

RealMoney Well-Known Member

Рег.:
    Дек 19, 2010
    Съобщения:
    1,519
    Харесвания:
    536
    Точки:
    113
    Като ще сереш в на хората темите и ще се правиш на интересен поне гледай какво пишеш, неграмот!

Това, което си написал означава - парче или част. :D "Peace" - мир си искал да напишеш, но е трудно... виждам. Там където работиш нямате ли курсове по английски или маате на диалект за по-лесно разбиране помежду си?

ПП
    не
    умишлено написаното иначе, де..

Последно редактирано: Окт 13, 2017 в 6:03 PM
    minch3v харесва това.
  8. Bogdan Danov

Bogdan Danov New Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Стоката, която е качена не е всичко, което имам. Имам още един сайт, както и ми се отвори възможност за друг бизнес. Не знаеш ама изобщо за какво става въпрос. Какъв проблем може да има, след като нито съм го рекламирал нито нищо. Продавам го защото нямам възможност да се занимавам с това в момента. Купуваш готов бизнес със стока, хора, клиенти, имейли. Див си на катерица май ?

9. Bogdan Danov

Bogdan Danov New Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    17
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3

Сподели страницата