Аукцион за: XAMEX.COM

primecode

Active Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Домейн: XAMEX.COM
Регистриран до 18 Март 2016 *(погледни по-долу)
Регистратор: GoDaddy.com

Домейна е на 6 години. Изтича скоро, но ще е подновен от моя страна (със или без търг) и няма да се плаща такса за подновяването му. Т.е. печелившият ще го получи подновен за следващия период от една година.

Начална цена: 35 лева
Стъпка: 3 лева

Търга приключва 48 часа след последната най-висока оферта. Наддавайте само в темата, без ЛС.

Начин на плащане: ePay, EasyPay (възможни са и други варианти за плащания, може да се коментират)
 
Последно редактирано:
От: XAMEX.COM

Хубав домейн за Бранд на англоезична фирма - Защо не го пуснеш по сайтове като Флипа - тук едва ли ще бъде оценен достатъчно
 
От: XAMEX.COM

Колега писах на лчни, довечера ще съм на линия да прехвърлим домейна.
 
От: XAMEX.COM

До затворя темата с това, че ако някой е пропуснал търга и иска домейна да пише едно лс с това колко $$$$ е готов да даде.
 
От: XAMEX.COM

Има записани 19 watchers дано някой наддаде, че аз една постна обява съм пуснал.. Язък за парите ще е.

Че то не струва ли само 9$ да се пусне обявата, плюс 50 лева за домейна, пак си на печалба.
 
От: XAMEX.COM

Има резерв цена, малко не ми се вярва да се продаде сега. Но за 50 лева толкова, дигам го за 10 години ако не се продаде и тогава ще му мисля.
Че то не струва ли само 9$ да се пусне обявата, плюс 50 лева за домейна, пак си на печалба.
 
От: XAMEX.COM

Тука какво стана - гледам в репорта, че се е продал за $455?! Ако е така - добър удар.
 
От: XAMEX.COM

Айде сега - преди един месец е видно от тази тема, че си го купил за 50 лева. Според мен няма за какво да си недоволен. Напротив. Това е един доста добър флип.
 
От: XAMEX.COM

Айде сега - преди един месец е видно от тази тема, че си го купил за 50 лева. Според мен няма за какво да си недоволен. Напротив. Това е един доста добър флип.
Доволен съм, но очаквах да се продаде По-скъпи.
 

Горе