XN3K.com

primecode

Active Member
Рейтинг - 100%
21   0   0
Продава се 4-символния домейн на точка-com XN3K.com, произнася се икс-ен-трик - звуково съвпадение с думата Eccentric (ексцентрик, ексцентричен). Приложението му е широко - може да бъда както име на рекламна компания, така и списание за свободното време с топ-10 списъци на най-ексцентричните автомобили, най-шантавите сгради, най-ексцентричните личности и т.н.

Начална цена: 10 лева
Стъпка: 2 лева


Краен срок: 21 Май 2012, 22:00 (форумно време).
Домейн Име | URL: www.xn3k.com
Приблизителна Цена: 10
Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 15 april 2012 / 15 april 2013
Уникални Посетители за Месец: до 100
Page Rank: N/A
Уникално Съдържание: Няма Съдържание
Система: N/A
Дизайн: N/A
Начини на Плащане: ePay.bg, EasyPay, Банков превод
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
Последно редактирано:
Смятам да те вдигна до 15.

ц, ц, ц - на 14 кво му имаше

понеже Фози развали убавата четна стъпка връщам нещата у ред

18 лв
 
От: XN3K.com

Гледам, че се забавлявате, това е добре. :) За които не са погледнали, забравих да кажа, че домейна е в GoDaddy, т.е. няма грижи с безплатното прехвърлянето към акаунт в татенцата.
 
Re: От: XN3K.com

Гледам, че се забавлявате, това е добре. :) За които не са погледнали, забравих да кажа, че домейна е в GoDaddy, т.е. няма грижи с безплатното прехвърлянето към акаунт в татенцата.

кажи бин, това, че се забавлявам не значи, че не наддавам сериозно
 
От: Re: От: XN3K.com

Здравей, извинявай, че не отговарям веднага - не, няма Buy It Now, както и се вижда в самата оферта.
 
Re: От: Re: От: XN3K.com

Здравей, извинявай, че не отговарям веднага - не, няма Buy It Now, както и се вижда в самата оферта.

а краен срок?

ПП сори видях го
 
Амчи то като е 2, не е ли минималното това? :)

чеки ся, не си прав - ти като играеш дунавско хоро такта като е в две четвърти да не е просто минимален. ндей тъй ся

казано си е стъпка две начи се прави така

28+2 = 30 лева

не мое да подскачаш - ми ша ма настъпиш по мазолите пак
 
Да бе, прав си. Никъде не е казал, минимална стъпка, а просто стъпка. Тридесет и два от мен.
 
Да бе, прав си. Никъде не е казал, минимална стъпка, а просто стъпка. Тридесет и два от мен.

Абсолютно. Знаех си, че ще се разберем

а, почти щях да забравя - 34 лв
 
Може реотаните ми бавно да стоплят, но е хубаво, че все пак се случва :) След като всичко вече е уточнено - 36лв.

Няма ли други желаещи или само двамата ще ни оставите да се ядем :)
 
От: XN3K.com

Търга приключи. Fozzy, обади се на ЛС да уточним прехвърлянето на домейна.
 

Горе