Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

$INeed$

Well-Known Member
Колеги. Айде да ви попитам тези от вас, които ползват Yandex.Webmaster дали са доволни, и намират ли някакви добри алтернативни опции спямо това на Google-а? Питам най-вече заради това, че не се кефя Google да знае всичко, и на сайтове, които няма смисъл. Не е толкова от към съдържание, а от към това, че нишата е със скъпи кликове и имам чувството, че ще е по-добре да си следя нещата при тези сайтове с Yandex.Webmaster.

Интересуват ме някои опции, които има чичко Google - реферал линкове, позиции по търсачките, средно баунс рейт, абе основни неща, нищо по-детайлно, което може да се намери при Google. Това е. Смятам, че братушките са стигнали това, но все пак да попитам и аз. Трябва ми нещо по-адванс от средното, иначе до сега да съм сложил Statscounter-а. :) Големо дърво.

Мерси предварително.
 
Няма ли хора, които го използват? Чак се учудвам, тези с Руските сайтове, нали имаше такива тук? Стига бе....няма начин някой да не го ползва. :)
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

Интересно ми е и на мен още тази вечер ще го пробвам ако е безплатно ;)
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

Yandex го чаках 2 месеца да ме индексира и хвана само 4 страници. Не бих могъл да го похваля. Нещо като Москвич
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

Yandex го чаках 2 месеца да ме индексира и хвана само 4 страници. Не бих могъл да го похваля. Нещо като Москвич

Бъди доволен.
Яндекс като философия няма нищо общо с гошо. Гошо е всеяден, яндекс е капризен. Той иска гурме ястия.
Качествена onpage SEO, качествено съдържание.
Яндекс не обича Уърдпрес - познайте от веднъж защо?
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

Бъди доволен.
Яндекс като философия няма нищо общо с гошо. Гошо е всеяден, яндекс е капризен. Той иска гурме ястия.
Качествена onpage SEO, качествено съдържание.
Яндекс не обича Уърдпрес - познайте от веднъж защо?

Защо? ч
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

И мен ми интересно защо?
Имам сайт на руски, с приличен трафик, на wordpress е.
В индекса на Яндекс имам 201 страници, при гошо са 282.
За този сайт не ползвам нито Yandex.Webmaster. нито на Гошо еквивалента.
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

Това е на патагонски, дай нещо на БГ или ЕН.

Ми той яндекса и той е на патагонски, какво те интересува ...
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

Закачих го за един сайт, доста бързо даде резултат, че и такъв който ме озадачи. На първо четене видях че има страници които са неиндексирани, което е доста полезно, оказа се че имам някакъв бъг в сайта където на определени страници ми изскача <meta name="robots" content="noindex, nofollow" />

И досега никъде не ми беше светвала лампичка затова.

Ще пиша още като го разуча...
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

Благодарение на Yandex WT открих един много досаден проблем който търсех от много време :), не съм сигурен обаче дали резултатите са достатъчни но най вероятно индексира още страници.
 
От: Yandex.Webmaster - мнения и коментари. Предимства и недостатъци.

И последно за тази вечер, някой забелязал ли е "Current SERP links" секцията,
не че в GWT го няма но ме съмнява, че ще е в по-човешки вид, само че все още нямам резултати там.
 

Горе