yasuo открадна страничките ми

От: yasuo открадна страничките ми

абе ще ти го кажа и тук, тея цигански номерца не на мене, твърди че ми е прехвърлил страници, а такива аз нямам получени? В тази ситуация, какво трябва да направим? Да платя за нещо, което не съм получил, защото момчето евентуално е объркало нещо и/или направо си лъже... или какво? Точно преди час, сключих сделка през форума за страници, и нямах абсолютно никакъв проблем. Бях напълно готов да съдействам на момчето по какъвто и да е начин, но той бързаше да ме нападне, и да използва прилагателни, като пубер!
 
От: yasuo открадна страничките ми

Боклука ме блокира и в скайпa!

Доверих му се.. И се прецаках...
 
От: yasuo открадна страничките ми

абе ще ти го кажа и тук, тея цигански номерца не на мене, твърди че ми е прехвърлил страници, а такива аз нямам получени? В тази ситуация, какво трябва да направим? Да платя за нещо, което не съм получил, защото момчето евентуално е объркало нещо и/или направо си лъже... или какво? Точно преди час, сключих сделка през форума за страници, и нямах абсолютно никакъв проблем. Бях напълно готов да съдействам на момчето по какъвто и да е начин, но той бързаше да ме нападне, и да използва прилагателни, като пубер!


Пълен лъжец си и имаш наглостa да лъжеш тука..
Това с емейл адреса е изтъркан номер бе мухлио
 
От: yasuo открадна страничките ми

Колегите сами ще се уверят явно така обичаш да лъжеш хората и да продаваш нещо което не е твое!
 
От: yasuo открадна страничките ми

Значи виж малкия, нямам намерение да се занимавам с глупостите ти, казах ти чисто и просто как стоят нещата, вместо да видим какво можеше да се направи ти бърза да се нахвърлиш!! Ще те помоля с тея прилагателни малко по-полека, как да не те блокирам, като само псуваш ? Кой нормален ще търпи такова отношение, вземи се стегни!!!
 
От: yasuo открадна страничките ми

Предложение до админите:
Направете секция "Откраднаха ми страничките", защото то само такива теми вече виждаме... УЖАС! Да видим тази тема колко страници ще събере караници :)
Нека карането започне СЕГА!
 
От: yasuo открадна страничките ми

Профил и на 2-та:
ясу - нагъл тип
Кибера - наивен
 
От: yasuo открадна страничките ми

Значи виж малкия, нямам намерение да се занимавам с глупостите ти, казах ти чисто и просто как стоят нещата, вместо да видим какво можеше да се направи ти бърза да се нахвърлиш!! Ще те помоля с тея прилагателни малко по-полека, как да не те блокирам, като само псуваш ? Кой нормален ще търпи такова отношение, вземи се стегни!!!


по-добре си ми върни страничките и не се впрягай толкова..
Личи си, че си пълен МИНУС... псувал съм го ... даде ми емейл адреса на който да те направя и след това няма какво да кажеш и ми пишеш, че съм сбъркал емейла с такива Лапешки номерца съм минавал вече :)

Като човек ти казвам да си ми върнеш страничките и недей да лъжеш...
 
От: yasuo открадна страничките ми

еее не мога повече на седмица 1 път минавам през форума и като видя нещо такова края
 
От: yasuo открадна страничките ми

Аз ли съм виновен? Видях,че има itrade имах му доверие и след това измисли някакъв начин и ме прецака.. както виждате....
 
Момчето, което "уж" е взело страниците, да си качи снимки от профила от Notifications да видим дали са го направили админ. Ако не са го направили, няма да има Notification(май беше така? :D)
 
От: yasuo открадна страничките ми

Ей скоро нямаше петъчна тема :D

Я пак?! Миналия петък хванахме promo pack 3 in 1 и нормално тази седмица да сме в Friday Extended

Най-ме изкефи до тук: "Бог да те накаже!" :shock: :shock: :shock: :cry:
 
От: yasuo открадна страничките ми

Пророка Мохамед:



След дни/седмици/месеци съм в очакване на поредната N-та на брой тема за „о-scam-ен“ потребител, и после дъвчейки отново същата тема и едно и също нещо. …

П.П: То знаем, че е деня на шараните, ама айде да не е на една и съща въдица няколко пъти.
Ползвайте MiddleMan / Escrow следващият път.
 
От: yasuo открадна страничките ми

сега разбрах от един колега, че тоя 'yasuo' го е измамил за 2 системи авторски в онзи форум cms-bg.com

май приятелa обича доста да манипулира хората
 

Горе