Защо продаваш канала след като казваш, че си хвърлил толкова много труд? С какво си миксирал тези песни?
 
Защо продаваш канала след като казваш, че си хвърлил толкова много труд? С какво си миксирал тези песни?
Защото нямам време да публикувам често както досега, а канал на който не се качва, умира рано или късно. Това всеки го знае. Имам да изработвам около 7-8 уебсайта, а рендеринга на всяко едно видео, особено ако е с визуализатор или някакъв ефект, както и повечето имат, и в 1080p, ми отнема 1 час. Лаптопът ми е 1 час неизползваем през това време, какъвто ми е слаб процесора (1.60 GHz Intel i5). Вижте ми описанията колко са детайлни, линквам хиляда социални мрежи, това също е време, да наглася заглавието, описанието, таговете.

Не съм миксирал нищо, всичко е готово качвано, като всички DJ-и и някои от авторите като Газировка са ми в контакт листа и с някои от тях сме доста близки. Има ексклузивни песни също, които ги няма никъде другаде в YouTube или където и да е.

P.S. Info в Social Blade:
https://socialblade.com/youtube/channel/UCc8qdIvgAXbMaf1bPpAExgA
 
С монетизацията как стои въпроса?
Привет,

Нови правила от Ютуб, минимум 1,000 събскрайбъра и минимум 4,000 часа watch time (имам 419 ч. в момента). След това се пуска заявка и от екипа на Ютуб одобряват ръчно. Половината от видеотата не са клеймнати.
 

Горе