Продава се: Youtube поп-фолк канал с 50 000 абоната

M0LTENz0r

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте!
Продавам поп-фолк youtube канал с 50 000 абоната.
Можете да изпратите ново заявление за партньорската програма на YouTube на 19.04.2019г.

Статистика:
Член от 11.03.2016 г.
19 138 428 показвания

Приходи и статистика (11.03.2016г.-25.03.2019г.):


Песен на Преслава с 13 000 000 гледания, 44хил. харесвания и 2хил. коментара.

Цена: 2000лв.

Изпращам линк на лично!
Да пишат хора, които имат сериозен интерес.
 
Последно редактирано:
Чак да задлъжнея, едва ли. Нито има клип към песните, нито песните са оригинални.

А какви са ? В смисъл ут не блокира ли видеото, когато е крадено? Дори само музиката/бийта да са крадени мисля, че не позволява да пуснеш реклами. И както е написано по-горе нали от няколко дни приеха нов закон от ЕС точно за изпълнителите и се предполага, че ут ще трябва да си променят системата за Европа.
 
А какви са ? В смисъл ут не блокира ли видеото, когато е крадено? Дори само музиката/бийта да са крадени мисля, че не позволява да пуснеш реклами. И както е написано по-горе нали от няколко дни приеха нов закон от ЕС точно за изпълнителите и се предполага, че ут ще трябва да си променят системата за Европа.
Явно не четеш какво съм написал. Песните са без клипове, и нямат нищо общо с официалните. Качени са през 2017, нямало е проблеми, няма и да има.
 
Абе ако имаш приходи от чуждо съдържание могат да те съдят за пари. В най-добрия случай ще ти качат канала на трупчета. Ако песните си ги пял ти няма да имаш проблеми но ме съмнява. И как песен на преслава няма нищо общо с преслава желязна логика просто. С нас може да спориш но тубата няма и да те пита. :)
 
Абе ако имаш приходи от чуждо съдържание могат да те съдят за пари. В най-добрия случай ще ти качат канала на трупчета. Ако песните си ги пял ти няма да имаш проблеми но ме съмнява. И как песен на преслава няма нищо общо с преслава желязна логика просто. С нас може да спориш но тубата няма и да те пита. :)
Няма с кого да споря. Песните които имам и които съм качил ги няма никъде в Youtube и не са официални. Все едно да отида на участие, да снимам концерта на Преслава и да ми изтрият видеото за авторско право на Преслава.
 
Няма с кого да споря. Песните които имам и които съм качил ги няма никъде в Youtube и не са официални. Все едно да отида на участие, да снимам концерта на Преслава и да ми изтрият видеото за авторско право на Преслава.

Ами естествено, че ще ти го изтрият. Ако го пускаш като се съберете с приятели да пиете - няма проблем, но ако го качиш в тубата и въртиш реклами на него в момента в който някой те репортне, ще бъде изтрито. С новия закон може и да имат право да те съдят, нямам идея. Това е идеята на авторското право :). Никой не ти забранява да снимаш Преслава и да си я пускаш във вас докато маструбираш сам или с приятели :Д, но за съжаление не е позволено да разпространяваш клипа с цел печалба. Само и единствено автора има право да печели от съдаржанието си, без значение дали си взел само мелодията, клипа, изпълнение на живо или нещо друго.
 
Последно редактирано:
Ами естествено, че ще ти го изтрият. Ако го пускаш като се съберете с приятели да пиете - няма проблем, но ако го качиш в тубата и въртиш реклами на него в момента в който някой те репортне, ще бъде изтрито. С новия закон може и да имат право да те съдят, нямам идея. Това е идеята на авторското право :). Никой не ти забранява да снимаш Преслава и да си я пускаш във вас докато маструбираш сам или с приятели :Д, но за съжаление не е позволено да разпространяваш клипа с цел печалба. Само и единствено автора има право да печели от съдаржанието си, без значение дали си взел само мелодията, клипа, изпълнение на живо или нещо друго.
Не ми е първи, не ми е и последен канал. От 2012 година качвам подобни клипове в тубата и не съм имал проблеми. Разивал съм, продавал съм, не са ми изтривали клип, нито канал досега. Има хора, които качват такива клипове, но биват изтривани няколко часа след това, защото ги взимат от официалните канали. Всеки ден се изтриват клипове, гърмят на момента в който бъдат качени. Имам клипове от години с милиони гледания, както са и тези и все още си стоят.
 
Не ми е първи, не ми е и последен канал. От 2012 година качвам подобни клипове в тубата и не съм имал проблеми. Разивал съм, продавал съм, не са ми изтривали клип, нито канал досега. Има хора, които качват такива клипове, но биват изтривани няколко часа след това, защото ги взимат от официалните канали. Всеки ден се изтриват клипове, гърмят на момента в който бъдат качени. Имам клипове от години с милиони гледания, както са и тези и все още си стоят.

Ти си знаеш, аз не съм автор или артист и никога не бих се занимавал да репортвам нещо за авторско право на ползване. Просто казвам наблюденията си за youtube, това че не са те хванали не знам дали е за адмириране, не знам и колко време ще го има преди да успеят да измислят по-добър автоматичен филтър. Щом можеш да го правиш и печелиш от това без последици - прави го, едва ли пречи на някой, освен на създателя на въпросното съдържание, понеже от тези гледания е редно той да печели, а не някой друг. Но тук въпроса става правен и е доста извън темата. Успех с продажбата :)
 
А какви са ? В смисъл ут не блокира ли видеото, когато е крадено? Дори само музиката/бийта да са крадени мисля, че не позволява да пуснеш реклами. И както е написано по-горе нали от няколко дни приеха нов закон от ЕС точно за изпълнителите и се предполага, че ут ще трябва да си променят системата за Европа.
Можеш да пускаш реклами, ама приходите от рекламите отиват към музиканта. Не помня дали изобщо имаше процент за теб, но дори да има — ще е комичен. Дали песента ще е блокирана зависи от правилата, които самият артист е наложил. Някои блокират, други искат навсякъде да има песните им.
 
Защо го продаваш, а не го монетизираш ти?

Не го монетизира защото му пискат за авторски права. Гледа бързичко да се отърве от тоя канал за някаква сума пари и айде :) Съвсем скоро ще му свалят канала. Гугъл си обновява алгоритмите често и стават все по-агресивни и коварни. Такива като този ще ги затворят завинаги.
 

Горе