Youtube, copyright infrigenment или по-точно, само аз ли виждам разлика от преди?

ktomov

Premium
Абе в последните 1-2 дни се случват странни неща. Много голяма част от клиповете на дадени групи в момента не биват откривани чрез търсачката им. Само на мен ли ми се струва така или наистина музикалните продуценти са ги хванали за гушата?
Наблюдения имате ли?
 
От: Youtube, copyright infrigenment или по-точно, само аз ли виждам разлика от преди?

Аз май нямам такива наблюдения. Може би зависи какво точно търсиш, но поне до вчера си откривах песните.
 
От: Youtube, copyright infrigenment или по-точно, само аз ли виждам разлика от преди?

Голяма част от съдържанието на Youtube е недостъпна в България. Не става въпрос само за музиката. Има телевизионни предавания, а дори и обикновени домашни клипове, които са озвучени с музика на определена продуцентска компания, които са блокирани за български IP адреси. Постоянно затягат режима. И по-зле щем става.
 
От: Youtube, copyright infrigenment или по-точно, само аз ли виждам разлика от преди?

Да, но все пак търсачката май ги открива. Вече когато се опиташ да пуснеш такъв клип, ти излиза съобщението, че не можеш да го гледаш...
 

Горе