zapoznanstva

Magnet

New Member
Здравейте,
Опитвам да намеря плъгин или тема в WordPress, свързана със запознанства. Не съм сигурна как трябва да стане технически, но ми се иска опцията за запознанства да бъда част от целият сайта, тоест част от менюто. Какви са вариантите? Ще съм благодарна на компетентно мнение!
Приятна петъчна вечер!
 
От: zapoznanstva

Благодаря сърздечно :)! . Доколкото разбирам, това са теми. Съвсем отскоро ползвам WordPress и малко трудничко се ориентирам....
 
От: zapoznanstva

Magnet, сайта за теб ли е? Все още вървят ли сайтовете за запознанства?
 
Последно редактирано:
От: zapoznanstva

Благодаря сърздечно :)! . Доколкото разбирам, това са теми. Съвсем отскоро ползвам WordPress и малко трудничко се ориентирам....

Има обучителни видеа в Youtube на английски и български за начинаещи.
Wordpress е блог платформа. Ако искаш да направиш сайт за запознанства използвай нещо друго.
Темата е само начина, по който биха могли да изглеждат нещата, а плъгините добавят фунционалности или опции.
Преди да направиш каквото и да е ...си изясни идеята и какво очакваш сайта да прави.
След това търси платформа или скрипт, който да го прави (специализиран за дейноста).
След това тема и плъгини.

Ако държиш на Worpress, тогава потърси в гугъл:
WP dating plugin
WP dating theme
 
От: От: zapoznanstva

Има обучителни видеа в Youtube на английски и български за начинаещи.
Wordpress е блог платформа. Ако искаш да направиш сайт за запознанства използвай нещо друго.
Темата е само начина, по който биха могли да изглеждат нещата, а плъгините добавят фунционалности или опции.
Преди да направиш каквото и да е ...си изясни идеята и какво очакваш сайта да прави.
След това търси платформа или скрипт, който да го прави (специализиран за дейноста).
След това тема и плъгини.

Ако държиш на Worpress, тогава потърси в гугъл:
WP dating plugin
WP dating theme

Това не е много разумно.
С търсене ще вземе да намери някой подобен боклук https://dolcepixel.com/ и после да си троши главата.
Теми и плъгини само от доказали се места се купуват/ползват
 
От: От: zapoznanstva

Това не е много разумно.
С търсене ще вземе да намери някой подобен боклук https://dolcepixel.com/ и после да си троши главата.
Теми и плъгини само от доказали се места се купуват/ползват

Подкрепям мнението на uphero. Иначе после ще си блъскаш главата яко.
 
От: zapoznanstva

Направи си един прост блог първо, запознай се с основите на платформата, как се работи с нея, кое как се нарича и на какъв принцип работи. След това почни да се опитваш с разни по-лъскави теми и допълнения. Предвид въпросите, които задаваш, става ясно, че нямам практически познания и много неща не са ти ясни, а искаш да правиш нещо, за което се иска да си доста в час.
 
От: zapoznanstva

Доста избирателно четете...ако никой не е забелязал, аз не съм казал нищо против необяснителния линк по-горе, който е просто подхвърлен на НОВ потребител.
Да не споменавам, че предложението за теми няма да помогне ако не се посичи по-важното, а то е плъгин, който да добави желените фунционалности.
Обикновенно избягвам да се заяждам с хората и съвсем не смятам да започвам сега.

Успех на всички :)
 

Горе