ZEALOT DESIGNS | SEO оптимизация и уебсайт логистика!

advaworx

Active Member
Рейтинг - 100%
73   0   0
Здравейте,


казвам се Станислав Минчев и съм основателят на Зийлот Дизайнс. Работя като уеб и графичен дизайнер и за мен няма нищо по-важно от високото качество на финалния продукт и пълното удовлетворение на клиента. Това може би и е една от причините Зийлот Дизайнс непрестанно да се разраства и развива. Основният приоритет е всеки проект сам по себе си да бъде уникален и завършен спрямо най-новите тенденции от света на дизайните. В момента, близо четири години след първия успешен проект можем да се похвалим с това, че сме имали клиенти от почти всички точки по света: България, Австралия, Бразилия, Съединените Щати, Австрия, Румъния, Гърция и много други.


Нашето портфолио можете да разгледате тук - www.zealotdesigns.com


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Списък на услугите, които предлагаме:


• Еднократно почистване на уебсайт от вируси: 35 лева

• Месечна уебсайт поддръжка: 35 лева
* Услугата включва задължителни месечни ъпдейти на сайта ви, бекъпи както и правото на четири от по-долните услуги. Всяка допълнителна струва 5 лева:

1 - Проверки за пропуски в сигурността на CMS системата
2 - Редактиране и промяна на текущи текстове
3 - Добавяне на нови текстове
4 - Обработка, добавяне и замяна на изображения
5 - Добавяне и изтриване на страници от сайта
6 - Добавяне и изтриване на файлове от сайта
7 - Обновяване/добавяне на статии
8 - Надграждане на функционалността на сайта

• Месечна SEO поддръжка: 25 лв
1 - Добавяне на текст в 50 социални мрежи
2 - Добавяне на текст в 100 сайта за обяви
3 - Изготвяне на месечен отчет в excel формат

• Ако имате запитване за дадена услуга, която не виждате написана по-горе, то можете да направите запитване като изтеглите формуляр за поръчка и ни го изпратите на посочените кординати. Link за изтегляне.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Как протича работата в Зийлот Дизайнс.


• Когато се свържете с нас, първо трябва да попълните една информационна бланка, чрез която ще дадете кратка информация относно проекта - бюджет, срокове, ваши данни за контакти, вижданията ви за проекта и т.н. Нея можете да изтеглите от тук: link


• След като ни върнете документа на посочения адрес, до 24 часа ще се свържем с вас като ще ви изпратим друг документ с конкретна ценова оферта, предложения и виждания за самия проект.


• Ако и ние и вие сме съгласни с посочените условия започваме работа по нещата.


* ВАЖНО * Ако цената за изработката на Вашия проект е над 50 лева, то трябва да изпратите 50% капаро преди началото на проекта, а останалите 50% след цялостното приключване и получаване на всички файлове от Ваша страна. Ако цената на проекта е до 50 лева, то трябва да изпратите цялата сума преди началото на работа по проекта.


• През цялото време ще бъде поддържана връзка между нас и вас /клиента/ и ще ви информираме за прогреса на работа.


• Като приключим работа получавате всички файлове от които бихте имали нужда.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Информация за контакти:


E-mail - contact@zealotdesigns (точка)com


Skype - zealot.designs


Tелефон - 0885/321025


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Клиентите за нашата дейност:




OnlineSexShop.bg:
Добър е
За пореден път си правя банери и картинки при него
Супер неща прави пича


Brad:
Отново добра работа на пича! Направи ми страхотен хедър за един проект!


AssA :
Колега е много коректен и супер да се работи с него успехи колега!


Radost:
Много добра работа.
Както виждате и от портфолиото изработката е отлична.


bizz:
За първи път работя с zealot и съм много доволен:




vladidonkov:
Искам да благодаря на колегата zealot designs за перфектния дизайн, който направи за santevita и също така да го похваля за точността и коректността, която прояви към мен! Успех занапред!


the.rampage.rado:
И аз останах много доволен от логото, което направихме за един от сайтовете ми! Професионално изпълнение, на добра цена!


тео:
Направих поръчка за банери. Останах доволен от работата и отношението, още повече, че сам не знаех какво точно да искам :). Обсъдихме нещата и стигнахме до решение, което ми харесва. Препоръчвам Станислав горещо. Ще продължавам да работя с него.
 
От: ZEALOT DESIGNS | SEO оптимизация и уебсайт логистика!

Ако има нещо неясно или случайно сме пропуснали нещо в описаното по-горе, ще ви помолим за търпение и разбиране, а ние моментално ще ви отговорим и помогнем със всичко нужно!

А сега нека видим кой ще е първия поръчал. :)) 25% намаление за първите трима, които се възползват от услугите.

Поздрави!
 

Горе