Zend на хостинг

ruseneca

Member
Здравейте!

Има ли хостинг компания, която предлага Zend Guard / Zend Optimizer на споделен хостинг?
Към момента използвам HostBG и Directhost, но скриптът ми не върви на нито един от тях :) А по 20лв на месец за VPS не ми се дават...накрая ще съм на голям минус от цялата работа.
 
при мен ги има стига да не ти се вижда скъпо и малко http://coolicehost.com ... който го е пробвал не съжалявал :)

имам и кампания за една седмица безплатен тест без условия... виж ми първия линк в подписа
 
От: Zend на хостинг

Защо не пробваш http://stars.bz/
1 долар на месец - наистина добра оферта. Ползвам го от много време и съм супер-доволен. Админа винаги е готов да помогне и много е много дружелюбен.
 
От: Zend на хостинг

Здравейте!

Има ли хостинг компания, която предлага Zend Guard / Zend Optimizer на споделен хостинг?
Към момента използвам HostBG и Directhost, но скриптът ми не върви на нито един от тях :) А по 20лв на месец за VPS не ми се дават...накрая ще съм на голям минус от цялата работа.

Съветвам те за напред такива въпроси да се свързваш със съпорта. Така няма да разбереш extension-a има ли го или не.
 
От: Zend на хостинг

Толкова ли е секретен кода?
Щом е лицензиран, не виждам и аз смисъл да си криптираш скрипта, при все това привличаш вниманието на хиляди хакери, които ти го пускат за без пари. Но щом така са си решили...

при мен ги има стига да не ти се вижда скъпо и малко
Мисля, че няма да се побера в банда :( Поне не и в първите 3-4 месеца. Ще има голям трафик.

1 долар на месец - наистина добра оферта.

Добра е, да, но за $1 на месец, аз бих го пуснал като безплатен хостинг, незнам какъв бизнес развиват в Белиз с по $1 месечно.

Съветвам те за напред такива въпроси да се свързваш със съпорта. Така няма да разбереш extension-a има ли го или не.

Ее, скриптът не беше предназначен за ъплоад при Дирекхост. При все, че в PHP инфото пише, че има активиран Zend, мисля, че е логично да се пристъпи към лицензирането на скрипта.
Ползвам и друг скрипт, там защитата е чрез IonCube, върви си без проблем.

И все пак благодаря за отзивите на всички. Част от тях доста ми помогнаха.
 

Горе