Предлагам: Копирайтинг услуги на достъпни цени

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте колеги,

Предлагам писане на статии на български език. Пиша на различни теми, като се стремя да осигурявам над 95% уникалност за материалите. Вие имате възможност да поръчате SEO статии, статии за блогове, текстове за страници във Вашите сайтове и други. Имам близо 14 години опит в писането и пренаписването на статии, така че със сигурност можете да очаквате високо качество.

Работил съм с две фирми в SEO бранша, което е спомогнало да науча някои важни неща за писането на текстове. Предлагам и линк билдинг в мой списък от блогове и директории. Това, което мога да обещая е, че работата, която ще свърша за Вас няма да е половинчата и/или некоректна. Всичко ще бъде извършено, според изискванията ви.

Единственият проблем, който може да възникне е при сроковете за изпълнение на задачите. Това е така, защото комбинирам фрийланс услугата с ежедневната ми работа. Въпреки това ще се стремя да спазя уговорените срокове до последната минута. Ако се забавя, то ще бъде не повече от ден - два, след като сме се разбрали с клиента.

За първите 3-ма писали в темата ми предлагам ревю копи / статия 300+ думи!

Мога да предложа писани от мен статии на различни теми, за да се запознаете със стила ми на писане.


Цените на статиите зависят от тяхната сложност, време за проучване и изпълнение.

За да се ориентирате по-добре Ви предлагам примерна цена от 3.50 лв. на 100 думи.

Плащанията се извършват по банкова сметка към Пощенска банка.

Ако имате интерес към офертата ми, ще се радвам да работя за Вас!

За повече подробности пишете тук ЛС или на имейл [email protected]
 
Последно редактирано:
Какво значи в краен случай по банков път?
Аз epay не ползвам, а за онлайн услуга да тичам до някой офлайн офис ми се струва странно :)

Проблема за който си казал @bgtifo е доста голям. Не е ли по-добре да даваш по реалистични срокове вместо да се забавяш?

На какви теми пишеш, за да знам дали може да ми свършиш работа. Скоро ще стартирам/рестартирам няколко проекта и ще ми трябват статии за тях :)
 
@AMitrev благодаря за забележките, ще гледам да се коригирам!

Пиша на най-различни теми, сред които: строителство, мода, красота, здраве, спорт, хазарт, SEO, технологии, интериорен дизайн, услуги и други.

Ако искаш мога да ти напиша една статия от 300+ думи срещу мнение в темата ми.

В случай, че имаш интерес пиши ми на ЛС тематиката и остави един имейл, на който да изпратя материала.
 
Последно редактирано:
Кеф ми е, когато дори и конкурент тълкува различното мнение като градивна критика, а не хейт. Пожелавам ти успех, колега. Тук можеш да намираш клиенти, но и много да научиш от колеги :)
 
@beautyFear

Благодаря за положителното мнение. Преди години имах много клиенти от форума, а с част от тях работя и до ден - днешен.

За съжаление бях изоставил фрийланс услугите, а сега има много хора от форума, които не ме помнят :)

Сега възобновявам това занимание и се надявам, че ще намеря нови и позитивни хора, с които да работя.

Още веднъж благодаря за пожеланието и също желая успех!
 
@bgtifo аз писах в темата ти защото си спомням nick-a ти от преди години :)
 
Колеги до момента изпратих 2 статии на @AMitrev и @CryptoInvest, като очаквам техните ревюта.

Остана 1 безплатна статия, така че ако някой иска може да се възползва от нея.
 
Последно редактирано:
Аз получих статията си. Моето впечатление е доста добро. Получих статия от 399 думи без заглавието. Текстът е написан много добре- четлив, ясен и предизвикващ интерес. Уникалността му е 100% според Advego. Като заключение мога да кажа, че колегата пише много качествени текстове. Препоръчвам!
 
Получих приятна за четене, грамотно написана и уникална статия по зададената тема.
Смятам, че човека си е свършил работата.
 
Само да добавя нещо важно - в статията се усещаше “увод- основна част -заключение”.
Това за мен е много важно, в случая беше изпълнено добре.
Успех.
 
Получих статията няма и ден след като се разбрахме с @bgtifo на ЛС.

Въпреки, че темата която зададох е обширна @bgtifo е сглобил добра статия, като е наблегнал на детайлите.
Въпреки липсата на едно "което" в едно от изреченията смятам, че е статията е грамотно написана.
 
Получих статията няма и ден след като се разбрахме с @bgtifo на ЛС.

Въпреки, че темата която зададох е обширна @bgtifo е сглобил добра статия, като е наблегнал на детайлите.
Въпреки липсата на едно "което" в едно от изреченията смятам, че е статията е грамотно написана.
Е хвани се сега за сламката, ти нали си големия копирайтър...
 
@AMitrev

Получих статията няма и ден след като се разбрахме с @bgtifo на ЛС.

Въпреки, че темата която зададох е обширна @bgtifo е сглобил добра статия, като е наблегнал на детайлите.
Въпреки липсата на едно "което" в едно от изреченията смятам, че е статията е грамотно написана.

Благодаря за мнението. Да, вероятно съм направил някакъв пропуск.
 
Отзиви за работата ми до момента:

Аз получих статията си. Моето впечатление е доста добро. Получих статия от 399 думи без заглавието. Текстът е написан много добре- четлив, ясен и предизвикващ интерес. Уникалността му е 100% според Advego. Като заключение мога да кажа, че колегата пише много качествени текстове. Препоръчвам!

Получих приятна за четене, грамотно написана и уникална статия по зададената тема.
Смятам, че човека си е свършил работата.

Само да добавя нещо важно - в статията се усещаше “увод- основна част -заключение”.
Това за мен е много важно, в случая беше изпълнено добре.
Успех.

Получих статията няма и ден след като се разбрахме с @bgtifo на ЛС.

Въпреки, че темата която зададох е обширна @bgtifo е сглобил добра статия, като е наблегнал на детайлите.
Въпреки липсата на едно "което" в едно от изреченията смятам, че е статията е грамотно написана.

Искам да споделя и моето мнение за колегата bgtifo
Поръчах няколко статии, като държа да кажа, че една от темата беше не много популярна и според мен доста трудна за писане.
Още същият ден получих всичко поръчано от мен, като нивото е наистина много добро.
Изключително съм доволен и силно препоръчвам на всички, които желаят уникални и качаствени текстове.

За повече информация относно копирайтинг услугите ми, пишете на ЛС или на [email protected]
 
Последно редактирано:

Горе