Предлагам: Добавяне на хора в групи

PavelAndreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Привет, колеги.

Предлагам услуга - добавяне на хора в групите ви. Метода е следния - линквате моите страници към вашата група, а аз изпращам покани. Каня по 700-1400 души на ден. За добър ефект предлагам 50/50 - сутрин/вечер. Разполагам със 220к човека в няколко страници, така че може да се работи с мен дългосрочно.

Не гарантирам бройки хора, а само изпращам покани! При групи, които са "от нулата" ще се види най-добре ефекта. Ето една моя група, която си я развивам по този метод -> ГРУПА - Веселата Страничка. Метода е бавен, но сигурен и ефикасен!!!

Цени:
Смесена аудитория - 7лв/1000 покани
Мъже/жени - 13лв/1000 покани

Плащане:
100% авансово по банков път


Доволен съм от услугата.
Поръчах покани за 2 групи. Работата бе свършена добре.
Има добър процент присъединяване, но може би ще е по-добре ако групите Ви са с развлекателен характер...
Отлична работа! Препоръчвам колегата.
 
Последно редактирано:
Срудно процента от поканените откликват при група със специфичен таргет
и при група на обща тематика?
 
Срудно процента от поканените откликват при група със специфичен таргет
и при група на обща тематика?

Сега гледам в групата, която си развивам за лични цели, че имам поканени 5951, а групата наброява 2665 члена от които 545 приети покани. Тоест математиката сочи, че от 6000 покани имам около 2000 приети, което е 33% успеваемост.
 
Групата, която съм отбелязал в първия пост и правя за собствени нужди достигна 105,000 публикации, коментари и реакции за 28 дни. Аудиторията е почти 5700 човека. Смятам, че е доста активна :)
 
Групата, която съм отбелязал в първия пост и правя за собствени нужди достигна 105,000 публикации, коментари и реакции за 28 дни. Аудиторията е почти 5700 човека. Смятам, че е доста активна

Към днешна дата развитието е 7к човека и 152к публикации, коменатри и реакции.
 

Горе