Продава се: Онлайн магазин за TianDe продукти - 50 лв.

магарцедес

Active Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Предлагам онлайн магазин за TianDe продукти. Магазина се продава от позната, която спря да се занимава с TianDe. Уебсайта е закупен направен и пуснат септември - октомври ( проверете whois ), след което тя се отказа от тианде и e оптимизирван ДО декември месец последно., след което нито е рекламиран нито нищо. Зареден се продукти и е настроен, на собствен хостинг е, хостинга се заплаща по 35 лв на ТРИ месеца. Платформа wordpress, тема: платена. От тогава насам не е бил поддържан и не са приемани поръчки. Не знам какъв оборот е имала. Аз само върша черната работа да го продам и да го прехвърля на нов хост, ако новия собственик има.

http://tiande-bg.com
Ъпдейт от 11-ти май: Сайта вече е офлайн, хостинг плана изтече и не е платен, моята позната не иска да го плаща повече. Това е цената. Имам наличен скрийншот. Можете евентуално в waybackmachine да се пробвате да го разгледате, ако го има в базата им данни. Наличен бекъп файл с целия магазин, база данни, файлове и т.н.
9305259.jpg
 
Последно редактирано:
Марката е МЛМ. Сходна с Oriflame, Avon и т.н. Среден клас козметика на завишени цени ( както всичко МЛМ ).
Не се интересувам. Принципно казват че е качествена и доста хора си купуват. Имат и доста представителства в Бг. Вижте продава се сайт, не козметиката, не се интересувам. Който иска да го купи да пише и толкова :)
 
Имаше въпрос по-горе за марката и затова постнах това пояснение. За съжаление сайта е директно свързан с бранда и няма как да се продава друго.
За съжаление е така, свързан е :) Повечето домейна, иначе колко му е да се сменят изображенията и да се сложат други артикули.
 

Горе