Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Linetta

Active Member
Колеги,
препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки, който да доставя на територията на София. Пазарувалили сте си от такъв магазин? Отзиви? А може би, някой колега от тук се занимава с такъв бизнес? Питам с цел пазаруване.
Благодаря. :|
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Здравей,

Нямам лични наблюдения, но често пред очите ми се мярка този сайт: http://www.supermag.bg/ - никога не съм го практикувал, но не знам и защо. Стоките са си стоки все пак. И на мен ми е интересно някой да сподели, някой, който е поръчвал и е доволен от качеството на услугата, както написах, няма какво да има толкова около продуктите.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Благодаря ти Блинки. :|
Да, обикновено при търсене излизат между първите, точно тези, които си посочил ти, но онзи ден им писах с искане за малко повече инфо и вече втори ден, никакъв отговор от тяхна страна. Това малко ме притеснява - така изглеждат несериозни, след като не отговарят на оставен за въпроси мейл. За това търся някаква алтернатива. Разглеждах и други сайтове, ама магазините им толкова нескопосано направени, че ми се струват още по-несериозни. В крайна сметка ще пазарувам храна, отделно че искам да направя изненада на мои близки и ако им изпратя некачествени неща, с изминал срок или нещо подобно... ще бъде голямо мазало.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Да, това е малко притеснително. Чак толкова време. Всеки собственик на онлайн магазин, какъвто е този, е редно веднага да отговори на запитване, особено ако е от потенциален клиент. Знам, че зад този сайт не седи екип от 20 души, но все пак. Това, че имат кофти дизайн и платформи, не означава, че услугата им е скапана, но в много случаи е показател. Тук няма какво да си кривя душата. Не трябва да пращат храна с изтекъл срок, това не само ще ги вкара в бели, но ще си затрият бизнеса за отрицателно време. Тук хората са идея по-чувствителни, защото става дума, за нещо, което е първа необходимост - храната. Не съм разглеждал цените на продуктите в такива сайтове, но мисля, че ти спестяват само едното ходене до магазин. Трудно ще се получи някой да успее (даже и с онлайн магазин) да е по-атрактивен, като цена, от големите вериги. Все пак там оперират с много големи количества, за което получават и по-голяма търговска отстъпка, добри условия в договорите и куп такива неща. Но примерно за 2-3 неща, тези магазини са идеални. Но както вече споменах, не съм имал възможността да се възползвам от подобни услуги. Всички (или повечето от нас) стигаме най-далеч до "храна за вкъщи", от някоя верига - Уго, Хепи, КФС, Макдоналдс, Мис Каприз, Дивака, Събуей и т.н.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

За мен онлайн магазин за хранителни стоки е нещо супер удобно. Направих малко проучване и според мен цените са еднакви с тези по кварталните магазинчета. Би било огромно удобство, ако наистина работят добре. Вместо да се скита човек, да обикаля, да се чуди къде да паркира или ако просто не му се излиза в студа/жегата... абе, мога да изброявям до безкрай предимствата. Но трябва да е направено и като хората, да функционира и най-малкото да отговарят на мейли :)
Днес ще прозвъня напред - назад и ще видя. Другото нещо, което ми буди недоверието е, че почти всички имат посочени само мобилни телефони, а при магазин, който не предполага, че можеш да си разположиш в хола, а минимум складче с хладилници, пак ми изглежда подозрително.
Ще видим.
Дано се включи тук още някой да сподели мнение.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Опитай този магазин за качествена храна.
Не знам докъде са стигнали със сайта, но реалният им магазин вече работи. Познавам ги - великолепни млади хора, с много хъс, желание и знания.
ФБ страницата им - http://www.facebook.com/Foodiesbg?fref=pb
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Удобството е най-хубавата им част. Няма го момента с ходенето до магазина, ровенето из рафтовете, чакането на касата и носенето на продуктите обратно към вкъщи. Мислех, че точно този тип онлайн магазини работят идеално, защото е много важно поръчката на такива стоки да става успоредно с предоставянето да добра услуга и професионално отношение към клиента.

Това с мобилните телефони може да има много обяснения. Тъй като няма къде да се складират подобна стока в домашни условия, е възможно определения сайт да има нещо като дропшип отношения с някоя верига или по-малък квартален минимаркет. Това е едната опция, а това къде е администрацията, не е толкова от значени, ако знаеш, че услугата е на ниво.

Мисля, че има хора, ползвали такива сайтове. И аз ще очаквам някой да се включи с мнение. Даже и конкретен магазин да даде за пример, няма да е лошо. :)
 
От: От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Опитай този магазин за качествена храна.
Не знам докъде са стигнали със сайта, но реалният им магазин вече работи. Познавам ги - великолепни млади хора, с много хъс, желание и знания.
ФБ страницата им - http://www.facebook.com/Foodiesbg?fref=pb

Погледнах ги. Благодаря.
Магазинът им е все още празен. Дано заработят скоро.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

След дълго ровене днес, успях най-накрая да се свържа с ето този магазин http://shop24.bg/
Оказаха се много любезни и внимателни. Отличен клиентски съпорт. Даже се свързаха с мен веднага щом приключих поръчката за да ме попитат с какво бих желала евентуално да подменя един продукт, за който предполагат че може да се изчерпи до времето за доставка.
За момента съм с отлични впечетления. Сега остава да доставят и стоки с добро качество. :|

Ще дам още инфо като се получи стоката.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

http://www.supermag.bg/ са праснали един попъп: Уведомяваме ви, че Supermag.bg няма да извършва доставки в периода 21 декември - 6 януари (включително).
Извинете ни за причиненото неудобство.

Желаем ви весели и щастливи празници и чудесно начало на новата година!
Точно по празниците да не бачкат, кофти.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

http://www.supermag.bg/ са праснали един попъп: Уведомяваме ви, че Supermag.bg няма да извършва доставки в периода 21 декември - 6 януари (включително).
Извинете ни за причиненото неудобство.

Желаем ви весели и щастливи празници и чудесно начало на новата година!
Точно по празниците да не бачкат, кофти.
Сори за офф-топика но съм бесен! Поръчах си днес обувки от "Тенденз" и гледам е-майл да ги очаквам след нова година доста кофти се почувствах че ще ги получа след 11 дни,очаквах по празниците да съм "фешън" :shock:
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Може да са закъсали в снега :-o

По темата - ако почна И да пазарувам онлайн съвсем ще се асоциализирам :oops:
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Сори за офф-топика но съм бесен! Поръчах си днес обувки от "Тенденз" и гледам е-майл да ги очаквам след нова година доста кофти се почувствах че ще ги получа след 11 дни,очаквах по празниците да съм "фешън" :shock:
Еее, бате, не е като да чакаш слънчеви очила за морето и да дойдат след 1 месец, тъкмо се прибираш от там. :) Ако не са го написали на сайта за забавянето, са виновни те.

А по темата - и аз не знам дали някога ще ползвам подобна услуга. Грам не ме радва обикалянето по някои хранителни вериги или квартални магазини.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Абсурд е да искам да ми доставят нещо вкъщи, ако мога да изляза и да си позяпам наживо асортимента. Освен ако не е някой магазин за хранителни стоки, който ми е познат до болка. Или пък се пазари на едро - за цяла седмица да речем. Твърде товаро-разтоваръчна дейност е.
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Стоката днес е доставена. Всичко е точно. Спазиха всички уговорки. :D
Били са много любезни и внимателни. Храните - пресни, добре опаковани, отговарящи на поръчаното.

Комплименти за хората от този магазин. Ако някои има нужда да ги ползва спокойно.
:|
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Все си мисля, че ако и до магазина не ходим, съвсем на зле ще идат нещата... Ще се получи нещо, като във филмчето "Wall-E", където американците се движеха само с некви летящи столове и дори не си мърдаха пръста за да се наядат, а ядяха с некви сламки...
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Еее, бате, не е като да чакаш слънчеви очила за морето и да дойдат след 1 месец, тъкмо се прибираш от там. :) Ако не са го написали на сайта за забавянето, са виновни те.

А по темата - и аз не знам дали някога ще ползвам подобна услуга. Грам не ме радва обикалянето по някои хранителни вериги или квартални магазини.

Не са написали никъде по сайта,както и че 20.12.2012 и 21.12.2012 си бяха работни дни. Както и да е отказах им поръчка и ги нахулих доста :D Поръчах си от друг магазин и утре ще си ги получа :shock: Тенденз ме изгубиха като клиент ... :mad:
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Не са написали никъде по сайта,както и че 20.12.2012 и 21.12.2012 си бяха работни дни. Както и да е отказах им поръчка и ги нахулих доста :D Поръчах си от друг магазин и утре ще си ги получа :shock: Тенденз ме изгубиха като клиент ... :mad:

Като потенциален клиент си в правото си да изискваш, при положение, че не е ясно още преди да поръчаш. Но ако го има на видно място и ти реално не си си направил труда да видиш, няма място за сърдене. Един приятел с онлайн магазин ми разказа нещо готино тези дни от опита му с клиенти. Нямал някакъв продукт на сайта си, но въпреки това клиентката била доволна от начина и бързината на отговор и щяла да си купи все нещо от сайта му. Не успях да повярвам на тази история, защото или тя е много готин човек или той е голям професионалист в къстъмър кера. А може и двете. :)
 
От: Препоръчайте ми онлайн магазин за хранителни стоки

Здравейте,
малко късно видях тази тема. Друг онлайн супермаркет предлагащ доставка на територията на гр.София е http://marzelivo.com/. Предлаганата от тях услуга е за кварталите Витоша, Дървеница, Дианабад, Студентски, Малинова долина и други. Доставката им е до час след направата на поръчка и струва само 3 лв. Разгледайте ги, поръчайте и дайте мнение относно качеството на услугата :)
 

Горе