Честит ни Шенген

Ами не сано те, виновен си и ти, че са те облъчили неспасяемо.
Мене са ме облъчили, ама тебе направо са те инжектирали 😁
 
Добре...
Още ли коленичат преди мачовете и са с гей капитански ленти? Точно Англия е една от най-либералните страни.

Виж файлът 32771


Така е, налага се атеизъм и прогресивизъм...

Християните в Англия вече са малцинство, "малцинствата" обръщат популацията във все повече градове... абе, перфектно е.

В няколко големи града е така спор няма. Ела да видиш в провинцията. Същото като българския прогрес в София :) на 150 км извън столицата леш 🤣
 
Притесняваме, че в опита си да хейтиш всички минаваш границата на логичното и бисерите се леят без грам да се усещаш. Кой ти говори за търговия, говорим за идеология и начин на мислене, ако не си разбрал.


Май му се губят някакви неща.


Май предпочитам "приятел да ми го каже", отколкото да чета тук какво ми се пише. :)
Аха ясно щом не го казват по ТВ и у фейса със снимки значи не е вярно 🤣 Точно начина им на мислене няма нищо общо с лондонпрайда и либералност. А начина има на живот и така мечтаните стандарти дето всичките имате мокри сънища за тях са съвсем различни.
 
само първата страница долу горе по темата , после 20 страници празни приказки /ама то политиката си е такава/
и накрая за какво облъчване става дума :)
 
Германски политик беше атакуван и ранен тежко от четирима нападатели късно снощи, докато лепеше предизборни плакати в град Дрезден в източната част на Германия, съобщи днес полицията, цитирана от ДПА.

Имало и нормални хора в Дойчланд 😆
 
Анг
Германски политик беше атакуван и ранен тежко от четирима нападатели късно снощи, докато лепеше предизборни плакати в град Дрезден в източната част на Германия, съобщи днес полицията, цитирана от ДПА.

Имало и нормални хора в Дойчланд 😆
В ГДР-то са си все още нормални :) ... демек тресе ги консерватизъм от класическия соц тип 😁
 
Един призрак броди по света - призракът на нова търговска война. На карта е заложено кой ще контролира пазара на електрически превозни средства - западните страни или Китай. А това е пазар, който към края на 2023 г. се оценява на 1 трилион долара, посочва Международната агенция за енергията (МАЕ).

В началото на януари тази година беше обявено, че китайската автомобилостроителна компания Би Уай Ди (съкратено от Build Your Dreams или "Изградете вашите мечти" - бел. ред.) е изпреварила през последното тримесечие на 2023 г. американския гигант "Тесла" (Tesla) по броя на продадените електромобили.

И тук "свободния" пазар катастрофира и понеже е тотална фантазия мантрата за конкуренцията следва ;) :

Редица западни лидери наблюдават с безпокойство китайската експанзия на пазара на електрически автомобили. Европейският съюз и САЩ обвиняват управляващите в Пекин, че чрез държавната финансова подкрепа, която оказват на частните китайски автомобилостроителни компании, те получават "нечестно предимство".

Представители на Европейската комисия разследват китайски автомобилни компании, които оперират и в страните от ЕС, за да установят дали те не прилагат нелоялни търговски практики. Това съобщи през януари Ройтерс, позовавайки се на три източника, които са свързани с разследването.
 
просто и ясно от относителя на златна топка


Честитихте си вече може да се заключи темата.
 
Последно редактирано:
Топ съвет за колегите и приятелите на Нийд и Блинки. От тия, дето много пътуват из Европата.

 
Наскоро спорих един където много обича да пътува - шенген бил супер, еврото било най-доброто за нас. Аз пък си взех къща на село и не ми се ходи никъде, само се надявам европата да не стигне до там, че няма къде да се скрия.
 
Наскоро спорих един където много обича да пътува - шенген бил супер, еврото било най-доброто за нас. Аз пък си взех къща на село и не ми се ходи никъде, само се надявам европата да не стигне до там, че няма къде да се скрия.
Отдавна не правя разлика между еврофеновете и павиан с огледало в лапите ;)
 
Наскоро спорих един където много обича да пътува - шенген бил супер, еврото било най-доброто за нас. Аз пък си взех къща на село и не ми се ходи никъде, само се надявам европата да не стигне до там, че няма къде да се скрия.
Идеално. Остана си там. За залупените, остави ги да обикалят по света. ;)
На Европата и дреме за селската ти идилия, по-скоро се притеснявай скоро някой катун да не се нанесе до теб. Това е по-вероятно.

Топ съвет за колегите и приятелите на Нийд и Блинки. От тия, дето много пътуват из Европата.

Тия клипове са правена за глупаци, които няма какво да кажат в темата.
 
Идеално. Остана си там. За залупените, остави ги да обикалят по света. ;)
На Европата и дреме за селската ти идилия, по-скоро се притеснявай скоро някой катун да не се нанесе до теб. Това е по-вероятно.


Тия клипове са правена за глупаци, които няма какво да кажат в темата.
Няма, скопойно - скъпо им е там, по други места ходят. И те също искат по европата да изкарат някое друго евро, тъкмо като влезем в еврозоната няма да плащат такса да го обменят. Знам, че е добре да се ваксинира човек, да пътува и да мисли за глобалното затопляне, докато някой друг решава къде може да влезе и дали може да ползва собствените си пари, но аз съм от смотания тип, където не харесват подобни удобства - ген ли е, ниско iq ли е, не знам, но няма оправия.
 
Аз пък си взех къща на село и не ми се ходи никъде....
Ами това е чудесно.
Само знай, че хорате сме различни и всеки си има свое мнение как да си прекарва живота.
 
Ами това е чудесно.
Само знай, че хорате сме различни и всеки си има свое мнение как да си прекарва живота.
Точно така, също всеки преценява дали да позволи да го е**т и дали да се радва от този факт. Личен избор, нали в днешния век това е модерно и е от изключително голямо значение кой как се чувства, защото управляващите станаха много чувствителни и треперят, да не би да се обиди някой. Знам, че не съм прав, но съм изостал в случая и някак си не мога да се радвам и да пляскам с ръце пред щаствилото и приветливо бъдеще, което ни очаква.
 
Няма, скопойно - скъпо им е там, по други места ходят. И те също искат по европата да изкарат някое друго евро, тъкмо като влезем в еврозоната няма да плащат такса да го обменят. Знам, че е добре да се ваксинира човек, да пътува и да мисли за глобалното затопляне, докато някой друг решава къде може да влезе и дали може да ползва собствените си пари, но аз съм от смотания тип, където не харесват подобни удобства - ген ли е, ниско iq ли е, не знам, но няма оправия.
Страшни моралисти и скромност, да ти се додрайфа. Нищо, има нужна и от такива, да се радват на каквото им се предлага до върха на носа. ;)
 
Честита годишнина от победата над фашизма! Въпреки че фашистката структура SS се опитва да си присвои празника, не всички сме забравили историята. Никога вече фашизъм!!!

Победа будет за нами!!!

1375836-small.png
 
САЩ имат значително влияние върху редица европейски държави. Силното влияние на САЩ се усеща в страни като Великобритания, Германия, Франция и Полша, както и в други европейски държави.

След Втората световна война, САЩ изиграват ключова роля в възстановяването и обединяването на Европа, като предоставят икономическа помощ чрез Маршаловия план. Маршаловият план, известен също като Европейска програма за възстановяване, е инициатива на Съединените американски щати, предназначена да подпомогне възстановяването на европейските икономики след Втората световна война. Чрез предоставянето на финансова помощ, САЩ затвърждават своето влияние в Европа и установяват дългосрочни икономически и политически връзки. Това позволява на САЩ да контролират значителна част от европейската икономика и политика.

Световната банка е създадена през 1944 г. на конференция в Бретън Уудс, Ню Хемпшир, заедно с Международния валутен фонд (МВФ).

Още от тогава САЩ пускат своите корени в управлението на Европа. Който не е чел за еврейските фамилии като Ротшилд, не е зле да се информира. Тези фамилии владеят банкит и печелят от тях, те организират конфликти и създават войни, след което печелят от тях.

От другата страна е Русия, която по същия начин. Съветският съюз популяризира комунизма като идеология, която се стреми към обществена собственост и централизирано планиране. Съветският съюз установява контрол над Източна Европа чрез насърчаване на комунистически режими и създаване на Варшавския договор, военен съюз, противоположен на НАТО. Чрез подкрепа за комунистически движения и правителства, Съветският съюз се стреми да разшири влиянието си и да ограничи влиянието на САЩ и Западна Европа.

Изводът е, че ние сме едни пионки в игрите на големите сили. В момент ае същото - САЩ прокарват своята идеология с джендъри, педофили, осакатяване на деца, прокарване на какви ли не идеи за климат, болести и т.н. и чрез пропагадна и разединяване се опитва да създаде конфликти в Европа. От друга страна Русия не е съгласна с тази тяхна доминация и се стреми да се противопостави на това. Играта е една и съща, подходите са различни.

Който не осъзнава тези неща, е добре да почете малко история, но да си подбира добре източниците, защото пропагандата е навсякъде, а след това вече може да помисли на коя страна да бъде.
 

Горе