ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не знам от много време си тук. Не вземаш ли пари предварително?
...
Вземам пари предварително (50% предплащане изисквам). Но за банери и такива дребни неща по 10-20-30лв. е просто смешно да искам предплащане.
Не съм за тези 10лв, но ме дразни отношението и разиграването. Да ме бяха помолили да им помогна и можеше за без пари да им направя банерите. Ама така да се разиграваме...
Иначе човека след като му репортнах страницата във Фейсбук и се оплаках за нарушени авторски права, взе, че се стресна и плати на мен и на моя познат.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Току що влизам в имейла и съм получил следните съобщения :


1 съобщение - You've added a new email address to your PayPal account ... имейл адреса не е като този на получателя на парите.


2 съобщение - You've sent a payment for $14.76 USD to Zlatin Veselinov. [email protected]

Нямам си на идея как е влязъл и е добавил нов имейл. Не е сменена паролата, отивам и на add/edit email , но там е само моя имейл като primary. Писах на съпорта, но просто не знам как е станало това.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

на тоя тъй ли? Ми питай го, гледам редовно влиза
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Току що влизам в имейла и съм получил следните съобщения :


1 съобщение - You've added a new email address to your PayPal account ... имейл адреса не е като този на получателя на парите.


2 съобщение - You've sent a payment for $14.76 USD to Zlatin Veselinov. [email protected]

Нямам си на идея как е влязъл и е добавил нов имейл. Не е сменена паролата, отивам и на add/edit email , но там е само моя имейл като primary. Писах на съпорта, но просто не знам как е станало това.
Получавал ли си файлове от него ? Може да те е метнал с некое вирусче
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не съм кореспондирал с тоя потребител. Paypal са ми върнали парите. Ако е същия човек, мисля че си заслужава бан по ип.

Recipient's Name: Zlatin Veselinov
Recipient's Email: [email protected]
Recipient's Transaction ID: ***********

Transaction Date: Oct 20, 2011
Transaction Amount: -$14.76 USD
Your Transaction ID: *******
Case Number: *********
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте сега докато разглеждах темите от форума, виждам че съм споменат. Искам да кажа че нямам нищо общо, ако има нещо ще съдействам. Станало е убъркане, тъй като username-ите са ни индентични...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

"blondin40" отговори ми на скайпа или ми звънни трябват ми само книгите... обещавам че няма да ти търся нито сайтове, нито пари :) дори няма аз да дойда за книгите ще изпратя друг човек който е от Пловдив така че не се безпокой :)

И аз съм измамена от БЛОНДИН4О ( Руслан4о) ,ако изобщо така се казва. Имам често път към Пловдив,така че предлагам да се организираме хахаха
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И аз съм измамена от БЛОНДИН4О ( Руслан4о) ,ако изобщо така се казва. Имам често път към Пловдив,така че предлагам да се организираме хахаха

С какво те измами? Или само ей така да си чешем езика? Идеята на темата беше съвсем различна когато беше създадена, сега секи почна да нарежда в нея, тоз ма измами, оня ма излъга... много голословно.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

С какво те измами? Или само ей така да си чешем езика? Идеята на темата беше съвсем различна когато беше създадена, сега секи почна да нарежда в нея, тоз ма измами, оня ма излъга... много голословно.

Съгласен.Предлагам ако обвиненията не са подплатени с факти да се трият тези постове,иначе темата може да бъде използвана като оръжие за уронване на форумен престиж от конкуренти,примерно(образно казано:wink:).
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

С какво те измами? Или само ей така да си чешем езика? Идеята на темата беше съвсем различна когато беше създадена, сега секи почна да нарежда в нея, тоз ма измами, оня ма излъга... много голословно.

Писала съм 1-2 страници преди тази с големи букви. Като цяло бях нова и му дадох капаро 100 лева (по банков път,имам документ) за направата на сайт. Така и няма сайт. А и не пише от 2 месеца. Имам един телефон на негов партьор ли е какъв е не знам,може и да са в комбина и му досаждам през 2-3 седмици.... Защото въпросния блондин не вдига телефон и така... Тези неща не се забравят, въпросът е принципен.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Писала съм 1-2 страници преди тази с големи букви. Като цяло бях нова и му дадох капаро 100 лева (по банков път,имам документ) за направата на сайт. Така и няма сайт. А и не пише от 2 месеца. Имам един телефон на негов партьор ли е какъв е не знам,може и да са в комбина и му досаждам през 2-3 седмици.... Защото въпросния блондин не вдига телефон и така... Тези неща не се забравят, въпросът е принципен.

Извинявай, но си написала "някакъв Руслан дължи някакви пари... няма да те забравим". Забележката ми е не лично към теб, а към всички който пускат някакво инфо, ей така от въздуха. После ходи обяснявай, че нямаш сестра.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Имам чувството че "блонди" мами неволно (ако има измамени от него) :) Когато му трябват пари обещава чудеса и после ЪП - греда хахаа.... Аз съм над 1500 лв исках си само книгите защото са за градинарство (доста време от деня съм в градината) иначе не струват повече от 200 лв. но ще трябва пак да обикалям да ги търся :) Събитията се развиха 2009 г. От скоро съм в къща в покрайнините на София и когато се сблъсках с градината се сетих за тези книги, тогава ми хрумна че блондинчо иска да ме изкъпе със студена вода хаха....
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

С какво те измами? Или само ей така да си чешем езика? Идеята на темата беше съвсем различна когато беше създадена, сега секи почна да нарежда в нея, тоз ма измами, оня ма излъга... много голословно.

За какви доказателства (във форума и темата) можем да говорим като тук 99.9% от хората са каше? :) За блонди видях оплакване и се сетих да го търся чрез форума защото ми писна да му пиша на скайп празни приказки :) макар че с него сме се виждали два пъти в Пловдив имах му и телефона. По принцип тук 99.9 от сделките са незаконни така че не е проблем всеки може да си плюе другия и да се крие в жалката си черупка.
...за какви доказателства става дума? Как да направим темата Не голословна имаш ли идея? :)
Когато забавих плащането от 70 лв на едно момиче тя пишеше думи от сорта крие се лъже и т.н Веднага всички взеха да разсъждават че съм фалирал че съм измамник и какво ли не, никой не помисли че може да съм бил някъде... В крайна сметка не може нищо да се докаже така че моят съвет към всички е ако двама души се разберат за незаконна сделка то те трябва да вярват само на думите си. Този който плати някакви пари в незаконна сделка винаги може да бъде измамен с неизвършена или некачествено извършена работа. И обратното този който извършва незаконна дейност винаги може да бъде измамен с неизплащане на качественият му труд. В момента също работя с хора с които се срещам имам договор и си изпълняваме и двете страни задълженията. В този случай ако някой се издъни (малшанс) си носи последствията и може да пише с доказателства тук че е измамен от другия.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

На блонди имам снимка, имам и мрежа в Пловдив бързо бих го открил и после какво? Какво следва после? Някой досеща ли се?
Аз ще ви отговоря, едно голямо НИЩО :) Че какво да хванем да набием момчето за да се поправи ли? Нее не вярвам, напротив най-много да го направим по закоравял измамник. С бой не става за съжаление :(
За това не искам да се впускаме в преследване. Представете си че не може да ни отведе при книгите и тогава какво? Някой досеща ли се? Аз ще ви отговоря едно голямо НИЩО
Още не се знае може да не съм измамен, може да си видя поне книгите въпреки че минаха 3 години.
Сега се сещам от форума още доста хора ми дължат пари ще почакам още малко да видя дали ще ги открия хаха... Макар че някой не са за работа а за услуга която аз направих и аз плащах заради някой друг. Надявам се скоро всички длъжници да ме намерят :) въпреки че чакам по 2-3 години е добре да ме намерят предсрочно заради едното голямо НИЩО хахаха.....
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Въпросният човек е познат тук като http://www.predpriemach.com/member.php?u=5918 Опарих се от него в центо. Изяде бан още на първата измама, но още не мога да го преглътна.
Можете да разгледате предишния му проект уви само във фейсбук (защото там не може да го изтрие явно), но коментарите ги пишат по-бързо отколкото насмогват да ги трият :lol:
А настоящият му магазин е копие на стария му сайт. Е, добавил е и нови картинки за лапнишараните :mad:

Сега одобрявам и преглеждам оферти за агрегатора и попаднах на тази:
http://www.goldendeals.bg/deals/sofia/current
http://www.crystal.bg/
Гадове!
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

На блонди имам снимка, имам и мрежа в Пловдив бързо бих го открил и после какво? Какво следва после? Някой досеща ли се?
Аз ще ви отговоря, едно голямо НИЩО :) Че какво да хванем да набием момчето за да се поправи ли? Нее не вярвам, напротив най-много да го направим по закоравял измамник. С бой не става за съжаление :(
За това не искам да се впускаме в преследване. Представете си че не може да ни отведе при книгите и тогава какво? Някой досеща ли се? Аз ще ви отговоря едно голямо НИЩО
Още не се знае може да не съм измамен, може да си видя поне книгите въпреки че минаха 3 години.
Сега се сещам от форума още доста хора ми дължат пари ще почакам още малко да видя дали ще ги открия хаха... Макар че някой не са за работа а за услуга която аз направих и аз плащах заради някой друг. Надявам се скоро всички длъжници да ме намерят :) въпреки че чакам по 2-3 години е добре да ме намерят предсрочно заради едното голямо НИЩО хахаха.....


Ти трезвен ли пишеш? Сериозно питам.
Има значение и 2 лева да са. Не ме интересуват снимки, пуснала съм издирване, където трябва. И винаги има какво да се направи :)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Писала съм 1-2 страници преди тази с големи букви. Като цяло бях нова и му дадох капаро 100 лева (по банков път,имам документ) за направата на сайт. Така и няма сайт. А и не пише от 2 месеца. Имам един телефон на негов партьор ли е какъв е не знам,може и да са в комбина и му досаждам през 2-3 седмици.... Защото въпросния блондин не вдига телефон и така... Тези неща не се забравят, въпросът е принципен.
Ще забия в лек оффтопик и ще съм малко груб:

1. Цена от 100-200-300 лв. за сайт.
2. Юзър без репутация.
3. (Предполагам) Без портфолио (или с чуждо такова), без препоръки.
4. Полу-анонимен (предполагам).

... О не, няма начин да се прецакате! 8)

Честно казано идва ми да отворя една нова тема с потенциал за стикване:
"Шарани и Гугутки - официален таргет лист на любителя скамер".
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А ти прочете ли за какво са тези 100 лева? И че има скриптове на ляво и надясно, само че нямам тези технически познания да си ги кача.
Тези пари бяха капаро,но другия път няма да дам капаро и ще дам 2К за сайт, за да е по-правдоподобно за пред приятелите
 

Горе