Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

От: Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

Ами зарежете скапания форум, в знак на солидарност към bgkulinar и елате всички тук.
 
От: Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

До къде се стигна...
Много често съм негативен към БГ реалността,обаче такива неща само ми подсилват мнението.Всички в милата родина сме експерти по всичко и даваме мнения с шепи.

Имам добри впечатления от bgkulinar и ако бях на негово място след цялата помия сам щях да се махна.Няма равен старт в СЕО-то :wink:
 
От: Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

Ако всичко е заради състезанието много кофти история :shock:.
 
От: Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

Аз пък не виждам проблем в това, че някой вече не е модератор. Пътищата се разминават и се разделят като мъже. Какви драми, какви 5 лева!!!
Повечето колеги уважаваме bgkulinar и вярвам, че винаги можем да разчитаме на него навсякъде, независимо дали във форум или блог се намира...
 
От: Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

Браво, едно правилно мнение.

Още малко надгробен камък ще му поръчате....така са си решили, така са направили. Още повече, че изобщо не знаем какви са причините, камо ли веднага да обявяваме, че е заради състезанието.
 
От: Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

До след 6 месеца толкова неща ще се изприказват и толкова неща могат да се променят...
Дето са казали хората, че много вода може да изтече до тогава.
 
От: Re: Неприятна новина - bgkulinar вече не е мод в уебмастърс-а

и нбсп и бгкулинара са ми приятелчета направо нямам какво да кажа :( дано се разберът :|
Спокойно, другари и другарки. Утре ще пием заедно с Марто. Интернет общуването отново показа, че е зверски различно от реалното.

Иначе и предприемача и уебамстъра са уникални всеки със своята тематика - предприемача - силно полезен в правенето на пари, уебмастера - силен в СЕО. Важното е да има мир и благоденствие.
 

Горе