Ледената пързалка Ариана

AMOUN

Well-Known Member
Някой знае ли дали работи вече ?
 
От: Ледената пързалка Ариана

Вчера минавах от там, не са я отворили, ела на Зимния ако искаш ;) Събота ще ходим може би няколко уеб мастъра ;) Пиши лс за повече инфо :)
 
От: Ледената пързалка Ариана

Вчера минавах от там, не са я отворили, ела на Зимния ако искаш ;) Събота ще ходим може би няколко уеб мастъра ;) Пиши лс за повече инфо :)


то зимния на края на студентски град чак...

а и на Ариана не е ли по голяма?
аз знам че днес би трягвало да я откриват май ама не съм сигурен...

то на море м исе ходи ама като няма как и ще се пързалям ко да правя :)
 
От: Ледената пързалка Ариана

На зимния е МНОООГО по голяма от всичките пързалки в центъра дето са само за зимата, на мен там ми е любимото място, само дето са малко гадни кънките :)
 
От: Ледената пързалка Ариана

На зимния е МНОООГО по голяма от всичките пързалки в центъра дето са само за зимата, на мен там ми е любимото място, само дето са малко гадни кънките :)


аз си нося :twisted: - там само вечер ли работи или и през деня?
 
От: Ледената пързалка Ариана

Аз май ще си купувам, много често вече ми се случва да ходя и ще е доста по добре ако не се прибирам всеки път с дупка в крака, иначе пързалката е от 18.30 :)
 
От: Ледената пързалка Ариана

отвориха и Арианатааааа
днес ще одя да падам...
сега ще заредя камерата и апаратя...
 
Ледената пързалка Ариана - Зимни Кънки

Някой знае ли дали работи вече ?
РАБОТИ, бате. Утре един приятел ще ходи да се пързаля в 20.00 ч. Даже и по новините я дадоха, имат некакви нови атракции също така, да знаеш. ;) Извадете си Зимните Кънки и поспортувайте. ;)
 
От: Ледената пързалка Ариана

8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 часа са пързалките. Демек на всеки 2 часа, като започват от 8. Иначе самата пързалка е час и 20 минути и има 40 минути "почивка" да загладят леда и да стегне.
От 22.00 цяла нощ са безплатни до 8. Ледът не е лош, но ако има много хора, които карат добре, стават и дупки.
Ние вчера ходихме и се разцепихме направо. Ама имаше прекалено много хора сякаш. То основната им функция е да се ползват за подвижни конуси, де, ама една я отнесох като кьорав делфин шамандура, хем беше 2 пъти колкото мен. Ама кво да направя, че кара срещу движението и не може да завие...
 
От: Ледената пързалка Ариана

Ама кво да направя, че кара срещу движението и не може да завие...

Aма разбира се, какво да направиш, че и ти не можеш да караш толкова добре, колкото си мислиш.
 
От: Ледената пързалка Ариана

Сега остава да дигнете някоя тема от 2006 година и цена няма да имате :D
 
От: Ледената пързалка Ариана

26-11-2009 e старо? ехеее вие големи Големци се изкарахте...
 
От: Ледената пързалка Ариана

Този е нов сорт спамер. Сорт нагли.
 
От: Ледената пързалка Ариана

Спамер. Смешно. Дали знаеш какво значи това? .. кой знае колко пъти си питал малкия ми гугъл за отговор на въпроса. Целта ми беше да се подигравам с потребителя, който съм цитирал погоре.
Не е много културно да ме наричаш нагъл.. някак си е нагло. Разбираш ли?
 
От: Ледената пързалка Ариана

Абе напоследък много взехте да спамвате нещо! Че и супер нахални ставате, баси спамерите, почти всеки ден някой нов ще се появи да си спамне 10 коментара и айде. И от ден на ден все по тъпи същества се образоват в науката наречена "спамване"... :mad:
 
От: От: Ледената пързалка Ариана

Абе напоследък много взехте да спамвате нещо! Че и супер нахални ставате, баси спамерите, почти всеки ден някой нов ще се появи да си спамне 10 коментара и айде. И от ден на ден все по тъпи същества се образоват в науката наречена "спамване"... :mad:

Жалко е. Жалко е че не знаеш за какво се ползват форумите. И е жалко че не знаеш самата дума форум какво е, явно... ;)
Не е културно и да ме наричаш тъп. Някак нагло и тъпо е.
Уважавай тези, които знаят повече от теб. Важно е.
 
От: От: Ледената пързалка Ариана

Абе напоследък много взехте да спамвате нещо! Че и супер нахални ставате, баси спамерите, почти всеки ден някой нов ще се появи да си спамне 10 коментара и айде. И от ден на ден все по тъпи същества се образоват в науката наречена "спамване"... :mad:
Така му помагаш по-лесно да си навърти коментарите - не се налага да се чуди в коя тема да спамне :)
 

Горе