Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Статус
Not open for further replies.

ktomov

Premium
Да се изтрие. Грешна тема, грешно място, грешни хора :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

ХАХАХАХАХАХАХА

А пък на мен ми изпаднаха от нищото неограничен брой ключове за Win7 32&64 bit.
Само че ги подарявам, защото ме мързи да ги продавам. Смешник! :D
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Виж сега, всеки сам решава как да действа спрямо това което има.
Имам 5 и ги продавам - това е мое решение. След като имаш нелимитирани бройки - отвори си една тема "Подарявам оригинални ключове за Уин 7" и си подарявай.
И аз подарявам ваучерите си за гадсенс и фейсбук, но не съм тръгнал да спамя по темите на колегите които ги продават на цена по 10лв за 100доларово парче.
На флейма ти няма да обърна внимание, защото ми е под нивото да коментирам подобно държание.
След като няма да купуваш - не дей спами в темата ми и/или както по-горе казах си отвори тема "подарявам", за да си сигурен че няма да продам и един :)
След като можеш, то си си в правото.
Поздрави!
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Виж какво глупако, такива лешояди, като теб, сме ги дишали много във форума. Няма пари за теб тук. :wink:
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Още веднъж показваш, че нито имаш елементарна култура, нито си разбрал какво ти написах по-горе.
Не смятам да обръщам внимание на мненията ти от тук нататък.
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Ех глупако, глупако ... сам ще разбереш, че не ти е мястото тук. Жалко, че високата ти култура не ти е помогнала да го осъзнаеш преди да си пуснал темата.
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

КОЙ ША ДАДЕ ПАРИ ЗА ЦИФРИ И ТИРЕТА ДЕТ СА ВЪРГАЛЯТ У НЕТА БЕЗПРИЗОРНИ ? ходи у бг-мама мой да излъжеш някоя свиня майка
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

КОЙ ША ДАДЕ ПАРИ ЗА ЦИФРИ И ТИРЕТА ДЕТ СА ВЪРГАЛЯТ У НЕТА БЕЗПРИЗОРНИ ? ходи у бг-мама мой да излъжеш някоя свиня майка
Недей използва такива изрази, че този не е от хората с елементарна култура. Ще му развалиш речника и подкопаеш авторитета. :mrgreen:
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

КОЙ ША ДАДЕ ПАРИ ЗА ЦИФРИ И ТИРЕТА ДЕТ СА ВЪРГАЛЯТ У НЕТА БЕЗПРИЗОРНИ ? ходи у бг-мама мой да излъжеш някоя свиня майка

Не се въргалят из нета безпризорни, защото се генирират чрез MSDN акаунта. Както и да е.
Както Иво Апостолов каза по-горе, това наистина не е чак до толкова легално, но поне няма да се занимаваш да търсиш пачове за да излъжеш за пореден път m$.
Считайте офертата за неактуална и за това моля някой администратор да я заключи (или изтрие - за да остане като пример за следващите като мен).
Поздрави!
 
От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Дойде му акъла в главата - отказа се. :)
 
От: От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Дойде му акъла в главата - отказа се. :)

Тъкмо си направих пуканки и се приготвих за четене :(
 
От: От: От: Продавам 5 на брой ключове за Win 7 (Ultimate) 32/64bits

Тъкмо си направих пуканки и се приготвих за четене :(
Да, наистина. Този се отказа много бързо и не направи голямо шоу. :(
 
Статус
Not open for further replies.

Горе