Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Статус
Not open for further replies.

bobosoker

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте пичове , продавам сайта ни за запознанства celuvka.bg . Правиме на ден по над 150 регестрирани дневно , системата ни е писана има онлайн винаги по 70 80 100 човека ( говориме за логнати потребители) някой път и по 200 зависи . А общо онлайн има по 400-500 със гостите. Оборота който правиме от смсите е 400 лева месечно - 500 лв. Сайта има много бъдеще , защото сме от два месеца а вече има над 5200 регестрирани потребители , от 6 до 8000 посещения дневно . Сега ще сменяме сайта с нов по уникален дизайн с много повече екстри. В момента сайта се премести на сървър плащаме за него по 642 лева платен е за 2 години
 
Абе нещо не работи този сайт. А тиксото пък твърди, че има в момента 150 човека онлайн. Как ли става тази работа?

Значи сървъра е 642 лв / мес, а оборота от смс 400 лв / мес (тоест към 200 лв печалба), така ли?
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Защо на 22-ри има само 67 посещения?
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

защото тогава бяхме на суперхостинг , и тея от суперхостинг ми спряха сайта тъй като изразходваме много процесорно време започнаха много посещения и неможеше тоя хост да ни издържа вече , и докато го прехвърлиме 2 дни .. 24 часа да се сменят дсн към сървъра който взехме. Затова. :)
 
От: Re: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Абе нещо не работи този сайт. А тиксото пък твърди, че има в момента 150 човека онлайн. Как ли става тази работа?

Значи сървъра е 642 лв / мес, а оборота от смс 400 лв / мес (тоест към 200 лв печалба), така ли?

статистика за днес 30.Юни.(Ср) Онлайн 198 Посещения 5 141 Уникални 2 408 Импресии 171 989
В момента .. а е 9 часа :) до 12 има време растат много . Какви 200 лева печалба ? Казвам 400 500 лева на месец правиме от смсите само без да правиме реклами . Нямаме разходи по сайта домейна е платен до 2011 , а сървъра за 2 години до 2012 :) Приходите са 400-500 лева на месец като от google asdens на месец правиме по 50 лева 60. От натискане на реклама.
 
Абе ти казваш ама нищо не ти се разбира. Едно, че са ти объркани мислите, второ, че почти не ползваш препирателни знаци и малко ти бяга правописа на думите. Значи ти казваш, цитирам:

Оборота който правиме от смсите е 400 лева месечно - 500 лв.

Оборот е нещо различно от печалба. При 400 лева оборот от смс печалбата е към 200 лева.

И пак не разбрах, защо тиксото показва посетители, след като сайта в момента не работи?

www.celuvka.jpgceluvka.jpg

Нещо да не би този брояч да го има на още няколко сайта?
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Как да не работи бе , стига си ми спамил във темата моляти се , сайта си работи ти явно имаш проблеми не само с интернета ти а и с мозъка. Обърках се знам че оборот и приход не е едно и също , пак повтарям правиме различно някой път 350 400 някой път и 500 зависи от хората колко пращат. Но по малко не. ДА платили сме го за 2 години . 15-400 :) Ако не вярва някой да ви свържа със шефовете на фирмата да питате за колко време е платен и колко струва на месец :)
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Трафика е меко казано странен. Има по 70-100 PPV на посетител ?!??!?! Яко, но нереално

От къде му помпите трафик?
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

кажи от къде ти ? Не му помпаме трафик кажи коя програма да сложа за да видиш трафика че ме дразните такива малчугани.
 
Ми на, не работи, смешник. Хайде бягай да си играеш някъде и се върни като пораснеш.

А шефовете на фирмата знаят ли, че им продаваш сайта?
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Васко при теб е проблем, сайта работи.
Друг е въпроса, че човекът се държи меко казано странно и леко арогантно, като за играч инвестирал няколко десетки хиляди в бизнес и опитващ се да го продаде вероятно за повече.
 
Може, може. Но аз пробвах от няколко места - все това ми се отваря. Значи работи, ама не съвсем :). А човекът явно е на 13-14 год. и може би нещо и се е надрусал.
 
От: Re: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

на 19 години съм моето момче :)
256.JPG
256 онлайн има в момента .
 
Много ми е приятно, аз съм на 32. Тоест може и да съм баща ти дори.

Като си на 19 се дръж като на толкова. Нормален човек някой като му каже, че сайта, който е обявил за продажба не работи, ще се поинтересува кое и как не работи. А не да почва да си показва възпитанието.
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Сайтът е наистина хубав и перспективен, но нещо много бавно ми го зарежда отначало. Не знам как е при вас?
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

Благодаря dekemvri , явно от както минахме на сървър определно падна малко повече скороста , при мене зарежда добре попринцип . Незнам при вас как .

vasko незнам защо не работи при тебе какво ти исписва точно , а иначе няма да се дърпаме тука за глупости.
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

от w-t доста го хранят за измами, ВНИМАВАИТЕ, че да няма опарени
 
От: Продавам : Сайт за запознанства www.celuvka.bg

интересно , хранят пък не казват каква измама има едно лапе дето така си говори само :) Няма да споря повече не виждам само с какво ще се опари някой , ако не го купи някой ще си го развиваме и тва е лека :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе