писане на статии на български и руски. Превод.

meriditt

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Пиша статии на всякакви теми с изключение на юридическа, спорт, СЕО оптимизация, уеб програмиране и подобни.
Пиша грамотно, спазвам срокове и имам опит.

Цени:
Писане на статия с уникално съдържание на български език:
100 думи - 1 лв.
Писане на статия с уникално съдържание на руски език:
100 думи – 1.50 лв.

Пренаписване на статия на български:
До 150 думи – 1 лв.
От 150-250 думи – 2 лв.
От 250-450 думи – 3 лв
От 450-650 думи – 5 лв

Пренаписване на статия на руски език:
100 думи – 1лв.
200 думи – 2 лв.
300 думи – 3 лв.
400 думи – 4 лв.
500 думи – 5 лв.


Превод от/на руски език 450-500 думи - 7 лв.
Превод експресен (в рамките на 12 ч) от/на руски език 450-500 думи - 10 лв.

В процес на превод е възможно цените да се покачат, ако се използват строго определени, непознати термини, за които се налага да се отделя допълнително време за търсене на допълнителна информация.

Есета, сценарии за детски тържества, пожелания и честитки в рими, приказки за малки и големи, разкази.
 
Последно редактирано:
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Появи ми се свободно време и отново приемам поръчки. Цените подлежат на предоговаряне. Пишете на ЛС.
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

благадаря за помоща :)
 
Последно редактирано:
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Моля, за нищо! :)
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Благодаря, bizz! Удоволствие е да се работи с теб.
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Олга благодаря, редакцията на руския текст е перфектна.
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

50 -100 статии на тема фермерство и селско стопанство преведени от руски с гогле преводач и после редактирани за да няма недосмислици ?
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Олга благодаря, редакцията на руския текст е перфектна.
Благодаря, pamir! Беше ми приятно да си сътрудничим.
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

50 -100 статии на тема фермерство и селско стопанство преведени от руски с гогле преводач и после редактирани за да няма недосмислици ?
Ако става въпрос за редактиране на преведен текст с гугъл, то това означава да се превежда наново. Всъщност не разбирам какво имаш предвид, може ли по-подробно в ЛС? :)
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Ако става въпрос за редактиране на преведен текст с гугъл, то това означава да се превежда наново. Всъщност не разбирам какво имаш предвид, може ли по-подробно в ЛС? :)

Явно имам психическо увреждане някакво, защото приемам прекалено лично писането на лс. За да ти пиша на лс означава че по някакъв начин се обвързвам и едва ли не съм длъжен да се съглася със всичко казано и предложено.
/за мен е така де/
Затова предпочитам да пиша в темата и да напиша лс ако преценя че имам интерес да започна някакви отношения с човека...


Хм то като се замисля май си е направо за психоанализ това нещо ...

Та така, предпочитам да пиша в темата.

Не знам защо казваш че означава да се преведе наново. аз не искам екстра качество, написано по всички изисквания, а и нямам да слагам името ти под статиите за да те притеснява теб това.
Искам просто след превода да се барнат не досмислиците , препинателни , членове и всякакви глупости които се появяват.
Да не съм го правил редовно, разбирам да се съглася че е същото, но примерно продуктивноста ми е 5 статии на час, като в този чс влизат и писане по форуми, чат в скайп и подобни екстри:)

та затова предположих че и за теб ще е по лесно така, пък щом ти мислиш че е равностойно - ок
аз искам 100 уникални статии, преведени ли ще са, мислени ли ще са
аз искам да са уникални и да са евтини, ако може може ако не, може ли поне да ми кажеш какво означава gurska?
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Явно имам психическо увреждане някакво, защото приемам прекалено лично писането на лс. За да ти пиша на лс означава че по някакъв начин се обвързвам и едва ли не съм длъжен да се съглася със всичко казано и предложено.
/за мен е така де/
Затова предпочитам да пиша в темата и да напиша лс ако преценя че имам интерес да започна някакви отношения с човека...


Хм то като се замисля май си е направо за психоанализ това нещо ...

Та така, предпочитам да пиша в темата.

Не знам защо казваш че означава да се преведе наново. аз не искам екстра качество, написано по всички изисквания, а и нямам да слагам името ти под статиите за да те притеснява теб това.
Искам просто след превода да се барнат не досмислиците , препинателни , членове и всякакви глупости които се появяват.
Да не съм го правил редовно, разбирам да се съглася че е същото, но примерно продуктивноста ми е 5 статии на час, като в този чс влизат и писане по форуми, чат в скайп и подобни екстри:)

та затова предположих че и за теб ще е по лесно така, пък щом ти мислиш че е равностойно - ок
аз искам 100 уникални статии, преведени ли ще са, мислени ли ще са
аз искам да са уникални и да са евтини, ако може може ако не, може ли поне да ми кажеш какво означава gurska?
Гугъл често променя смисъла на изреченията и преводът коренно се различава по смисъл от оригинала. Нали идеята ти е да се избегнат недомислици все пак?:) На въпроса за gurska ще ти отговоря, ако преминем на ЛС общуване :)
 
Последно редактирано:
От: писане на статии на български и руски. Превод.

може ли поне да ми кажеш какво означава gurska?
Амоуне, допускал ли си за миг, че може да е фамилното име на дамата? :lol:
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Амоуне, допускал ли си за миг, че може да е фамилното име на дамата? :lol:

НЯМА ДА СПАМЯ - НЕ СЪМ ТАКЪВ ЧОВЕК...

но доскоро винаги го четях с буква по малко...

но това не е фатално защото аз с години казвах
джумбола
вместо джумла
дескоп
вместо десктоп

и редица никове на знайни и незнайни герои аз си ги чета както ми е по лесно за запомняне и за звучност :)
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

НЯМА ДА СПАМЯ - НЕ СЪМ ТАКЪВ ЧОВЕК...

но доскоро винаги го четях с буква по малко...

но това не е фатално защото аз с години казвах
джумбола
вместо джумла
дескоп
вместо десктоп

и редица никове на знайни и незнайни герои аз си ги чета както ми е по лесно за запомняне и за звучност :)
Щом десктопа не си наричал деКстоп, нещата са поправими :D
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Отново съм на линия и приемам поръчки.
Пиша статии на всякакви теми с изключение на спорт, СЕО оптимизация, уеб програмиране и подобни.
Пиша грамотно, спазвам срокове и имам опит. Работя с Wordpress - качване на снимки, видео, публикуване, системно добавяне на нова информация в сайт.

Цени:
Писане на статия с уникално съдържание на български език:
100 думи - 1.50 лв.
Писане на статия с уникално съдържание на руски език:
100 думи – 2 лв.
Пренаписване на статия на български:
100 думи – 1,20 лв.
Пренаписване на статия на руски език:
100 думи – 1.50лв.

Превод от/на руски език 450-500 думи - 7 лв.
Превод експресен (в рамките на 12 ч) от/на руски език 450-500 думи - 10 лв.

В процес на превод е възможно цените да се покачат, ако се използват строго определени, непознати термини, за които се налага да се отделя допълнително време за търсене на допълнителна информация.

Есета, сценарии за детски тържества, пожелания и честитки в рими, приказки за малки и големи, разкази.
 
Последно редактирано:
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Здравейте,

Може и да сме си писали.

Трябват ми авторски (уникални) текстове със сео насоченост (без да са особено художествено богати) на тема недвижимость в болгарии, недвижимость на солнечном берегу и т.н.

Можете ли директно да ги пишете, дори и цената да е по висока?

А каква ще е цената за превод БГ-РУ?

Дайте ми цена за 5, 10, 20, 30, 50 материала?
 
От: писане на статии на български и руски. Превод.

Здравейте,

Може и да сме си писали.

Трябват ми авторски (уникални) текстове със сео насоченост (без да са особено художествено богати) на тема недвижимость в болгарии, недвижимость на солнечном берегу и т.н.

Можете ли директно да ги пишете, дори и цената да е по висока?

А каква ще е цената за превод БГ-РУ?

Дайте ми цена за 5, 10, 20, 30, 50 материала?

Здравейте! Отговорих ви на ЛС.
 

Горе