Продавам домейн + сайт или само домейн

От: Продавам домейн + сайт или само домейн

18 000 игри ?
и имаш-нямаш по 100 посетителя на месец?
срамота....

кажи ми колко пари да дам, при положение че влизат по 1-2 ма на ден с теб и тоя дето слагал игрите ?
кажи ми ако искаш и на лс...:)
само нека цифрата е такава, че и теб да не ти е неудобно да ми я кажеш
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

Ами не знам каква цена да искам нямам време да се занимавам с сайта и затова реших да го продам , а ако не мога да намеря човек ще оставя сайта да си седи или ще го спра. :)Ако искаш предложи ти някаква цена :]
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

за домейна - нищо... даже трябва на минус да е заради домейна- щото трябва да се подновява...
за посетителите... ужас... аз по принцип повече от долар на уникален на ден не давам...
за пр2 - това харно само това струва...
за съдържание - хубаво съдържание на пръв поглед... ама на втори - 18 000 статии и няма посещения... значи не е наред нещо... некачествено съдържание - стойност - никаква!
индексрирани страници в гугъла... 150 няма... стойност - никаква?

по добре да не предлагам цена че няма да ти хареса:)
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

Ами значи тогава няма смисъл да го продавам мерси за мнението ще видя какво ще правя с домейна.Ако може темата да се изтрие :).
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

целия сайт+ домейна се продава отново за $20 ако някой го иска да пише :)
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

Пробвай на друго място да продадеш. Тук освен "разбирачи", купувачи няма да видиш
Успех
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

Пробвай на друго място да продадеш. Тук освен "разбирачи", купувачи няма да видиш
Успех

Не е много добро изказване за хората от форума, в който и ти пребиваваш. Според теб домейна струва ли?
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

За тези които ми пращат негативни реп-ове отговорът е "Да"
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

Не е много добро изказване за хората от форума, в който и ти пребиваваш. Според теб домейна струва ли?

Домейнът е кофти,но аз няма да купувам,така че това не ме интересува много
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

Съжалявам, че така мислиш. Тук има и доста свестни типове и хора, с които можеш да правиш бизнес, стига да предлагаш нещо стойностно. Поздрави.
 
От: Продавам домейн + сайт или само домейн

Поради нулевия интерес реших да спра с продажбата,ще помоля някой админ/модератор да метне темата в коша или да бъде изтрита.МЕРСИ!
 

Горе