Гей парада в София

От: От: Гей парада в София

1. Признаване на престъпленията от омраза на основата на сексуална ориентация и полова идентичност в Наказателния кодекс.

Престъпленията и сега се наказват без значение от какво са породени.

Включването в образователната система на актуална и полезна информация за ЛГБТ малцинствата, която насърчава култура на равно третиране. Информиране на преподавателите и училищния персонал относно въпросите на дискриминацията и тормозът на основата на защитени признаци в училището, както и въвеждането на ясни правила за действие при подобни случаи на тормоз (задължения на учителите – кого да информират, към кого да се обърнат, как да реагират непосредствено в ситуацията и пр.).

Първо децата се заяждат и се тормозят взаимно поради ред причини. Пак стигаме до това, че няма значение от какво е породена агресията щом я има. Второ, когато имам деца, не желая да им се промиват мозъците в училище за дадени малцинства, били те гейове или др. Искам сами да си изградят представа и мнение за тях. Нямат ли и те това право?

Като цяло исканията са им пълни глупости.
 
От: Гей парада в София

Престъпленията и сега се наказват без значение от какво са породени.
Виж сега, ако някой те пребие теб е просто престъпление, вероятно от любов. ЛГТБИ-тата искат престъпленията срещу хора от тяхното съсловие :)lol:) да се наказват по-строго и да се наричат престъпления от омраза. Та това им е борбата за права, всъщност борба за привилегии. Още едни цигани, ама по сексуален признак.
 
От: От: Гей парада в София

Нанди-то е безобразен трол.
Нормален хепънинг с политически цели :lol: Нандито вероятно копнее да си смени ГРАЖДАНСКИЯ пол (кой туй нещо?!) :oops: И забележете т.2, явно на някой му липсват болшевишките времена на непрестанно доносничене. :!:

Така е, Нанди-то е безобразен трол, но не ''копнее'' да си сменя нито гражданския, нито селския пол. :)

И понеже заговорихме за паради - паради на гейове и паради на на анти-гей настроени националисти, ми се ще да ми кажете с какво едните са по-малко смешни от другите? Според мен, едните позират и маскарадничат - техните противници - не по-малко. Едните дават лош пример на децата (според вас), като ги развращават - другите, пък (според мен) дават още по-лош пример, като им внушават, че агресията и неприемането на нещо строго индивидуално и интимно е ОК.
Кажете ми, не са ли смешни тия, взели се на сериозно лумпенчета?
http://kanal3.bg/news/bulgaria/10212-Запалиха-знамето-на-ЕС-на-вял-антигей-протест-(Снимки)
И...О! Чудо! Кого виждаме на първата снимка? Самия Йоло Денев - in flesh!:lol: Носи знамето - патриот та дрънка! :)

Исканията на едните звучат много по-логично от претенциите на другите. Поне такова е скромното ми тролско виждане за нещата.;)
 
От: Гей парада в София

Ще ми кажеш ли, колко анти-гей паради са съществували в годините, когато в София не е имало гей парад? Точно 0-ла. А до това, че били смешни. Другият път отиди и им го кажи на живо, може и пък да ги вразумиш.

Но ме кефи, как за пореден път се оплете в опитите си да остроумничиш :lol:
 
От: Гей парада в София

Ред не те имах за толкоз тъп честно.
 
От: Гей парада в София

Ред не те имах за толкоз тъп честно.
Извинявай, ако си бил влюбен в мен :lol:
 
От: Гей парада в София

Извинявай, ако си бил влюбен в мен :lol:
Едва ли има по-голям хомофоб от мен тука, тъй, че надали :D
Ще се опитам без да използвам епитети: С къв акъл се връзваш на тая недоебаната? Ти за всеки олигофрен ако отделяш по толкова време не знам как 24 часа ти стигат в денонощието.
 
От: От: Гей парада в София

Едва ли има по-голям хомофоб от мен тука, тъй, че надали :D
Ще се опитам без да използвам епитети: С къв акъл се връзваш на тая недоебаната? Ти за всеки олигофрен ако отделяш по толкова време не знам как 24 часа ти стигат в денонощието.

Щом намира време и на теб да обърне внимание - явно обича да си общува с недоебани олигофрени. Ревнуваш ли? Аре бегай в скута на мама, че попарата ти изстина, мазньо!
 
От: От: Гей парада в София

Ще ми кажеш ли, колко анти-гей паради са съществували в годините, когато в София не е имало гей парад? Точно 0-ла. А до това, че били смешни. Другият път отиди и им го кажи на живо, може и пък да ги вразумиш.

Това, че нещо е възникнало от скоро не го прави по-малко смешно. Няма да отида да им го кажа, щото ще ме набият, вероятно. Предпочитам да общувам с комуниактивни хора с по-широки възгледи за света. Ти си изключение - можеш да се почувстваш поласкан. :)

Но ме кефи, как за пореден път се оплете в опитите си да остроумничиш :lol:
Как? Няма лошо да се кефиш, разбира се, но не разбрах какво имаш предвид?
 
От: От: Гей парада в София

Това, че нещо е възникнало от скоро не го прави по-малко смешно. Няма да отида да им го кажа, щото ще ме набият, вероятно. Предпочитам да общувам с комуниактивни хора с по-широки възгледи за света. Ти си изключение - можеш да се почувстваш поласкан. :)


Как? Няма лошо да се кефиш, разбира се, но не разбрах какво имаш предвид?
Твърдеше, че гей парадът не е политическо събитие, аз ти доказах, че е. Финито.

Ъпхеро, хомофоб е измислена от гей активистите дума, не я използвай. Фобия е медицински термин и никой тук не страда от никакви фобии. Колкото до Нанди-то, така сме ние шефовете, имаме време да пишем по форумите :lol:
 
От: От: Гей парада в София

Твърдеше, че гей парадът не е политическо събитие, аз ти доказах, че е. Финито.

Ще попитам по-късно моята приятелка Sixth sense дали на прайда/парада е имало скандиране на политически искания, но понеже и ти, гледам си доста запознат, можеш да ми отговориш междувременно. Имало ли е такива действия на самия прайд или това са просто исканията на движението, отразени на сайта им?

Защото, ако на самото шествие не са изказвани политическите им искания, то парадът не е бил политическо събитие, следователно малки деца имат право да присъстват на него, без да се нарушват правата им.

Политическо събитие, обаче си е анти-шествието на лумпенчетата, ама съм убедена, че не би се противил на него да присъстват деца, нали? ;)
Не бързай да се обявиш сам за победител, докато не се съглася с аргументите ти и не те призная за такъв. :)
 
От: От: От: Гей парада в София

Щом намира време и на теб да обърне внимание - явно обича да си общува с недоебани олигофрени. Ревнуваш ли? Аре бегай в скута на мама, че попарата ти изстина, мазньо!

Откога не си виждала сещ се какво? Месеци години?
 
От: От: От: Гей парада в София

Ще попитам по-късно моята приятелка Sixth sense дали на прайда/парада е имало скандиране на политически искания, но понеже и ти, гледам си доста запознат, можеш да ми отговориш междувременно. Имало ли е такива действия на самия прайд или това са просто исканията на движението, отразени на сайта им?
Всеки, отишъл на това събитие е запознат с исканията на организаторите. Парадът има политически искания и е политическо събитие, което преследва определени цели. Присъствието на деца на подобни събития е в пряко нарушение на законите на Р България. Едно събитие не се превръща в политическо когато някой скандира нещо, то се превръща в такова, когато е обявено за такова. От това по-простичко не знам как да ти го кажа.
 
От: От: От: Гей парада в София

Откога не си виждала сещ се какво? Месеци години?
Търси си някой да й оскубе врабеца, ма ... :lol:
 
От: От: От: Гей парада в София

Всеки, отишъл на това събитие е запознат с исканията на организаторите. Парадът има политически искания и е политическо събитие, което преследва определени цели. Присъствието на деца на подобни събития е в пряко нарушение на законите на Р България. Едно събитие не се превръща в политическо когато някой скандира нещо, то се превръща в такова, когато е обявено за такова. От това по-простичко не знам как да ти го кажа.

Лавираш. Ти твърдиш, че парадът е политическо шествие, а се оказва, че на самото събитие не са обсъждани конкретните искания на движението. Това, според мен по никакъв начин не е в разрез с правата на децата.
Това, че си анти-гей означава ли, че всеки път, когато минеш по улицата извършваш анти-гей шествие?
Освен това на ми отговори на въпроса: Против ли си деца да присъстват на анти-гей лумпенското шествие?

Търси си някой да й оскубе врабеца, ма ...

Ако търсех това, с вас ли щях да си общувам?
Просташките подмятания и грубости никога не са ми действали възбуждащо - това едва ли ще се промени. :)

Тъпиро, виждала съм и доколкото си спомням скоро беше. ;) Ти май си тоя, дето не е виждал и затова си толкова озлобен...
 
От: Гей парада в София

Ти твърдиш, че парадът е политическо шествие, а се оказва, че на самото събитие не са обсъждани конкретните искания на движението.
Парадът е част от цяла програма - конференции, арт инсталации, филмови фестивали и прочее. Участието на деца в подобни събития нарушава тяхните права.
 
От: Гей парада в София

Парадът е част от цяла програма - конференции, арт инсталации, филмови фестивали и прочее.

Странно, за мен пък парадът е едно напълно самостоятелно действие, при което не са били включени арт инсталации, филмови фестивали и конференции. Това, че една организация покрива различни дейности, не значи, че всяка отделна, включва и останалите.

Участието на деца в подобни събития нарушава тяхните права.

Кои събития визираш, конкретно? Защото пак не ми отговори, одобряваш ли присъствието на деца на лупенското анти-гей шествие?
 
От: Гей парада в София

За тебе "прайда" може да е и ходене до тоалетната, но за организаторите е следното нещо:

КАКВО Е ПРАЙД?

Прайдът е мирно шествие на лесбийки, гей мъже, бисексуални и трансполови хора (ЛГБТ) и техните близки и приятели, което съчетава социално-политически протест с развлекателни елементи.

За децата на анти-гей събитие, не одобрявам, защото винаги има вероятност да ескалира някакво напрежение и някое детенце да пострада. Но е по-логично, тъй като деца естествено се правят от мъж и жена.
 
От: Гей парада в София

За тебе "прайда" може да е и ходене до тоалетната, но за организаторите е следното нещо:



За децата на анти-гей събитие, не одобрявам, защото винаги има вероятност да ескалира някакво напрежение и някое детенце да пострада. Но е по-логично, тъй като деца естествено се правят от мъж и жена.

Ама виждаш ли, всъщност противоречието? Едното е мирно шествие, а при другото е почти сигурно, че ще има насилие. Ти, обаче си по-склонен да заведеш децата си на второто, нали? ;) Въздържай се, докато попораснат, пък после ги води смело - България има нужда от още ''анти''-хора.:)
 
От: Гей парада в София

Откъде знаеш, че не съм ги водил? :) А мирното шествие е привидно мирно, политическите искания ясно показват какви са целите на организаторите и как посредством държавната машина искат да оказват репресии върху нормалните хора. От това по-голямо насилие, здраве му кажи.
 

Горе