Предлагам пренаписване на статии и новини

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Предлагам пренаписване на всякаква тематика. Услугата е валидна само за статии на български език. Писал съм за много хора от форума, някои са ми редовни клиенти и продължават да ми дават нови текстове. Имам много опит в писането, от години се занимавам с различни сайтове, издал съм и няколко свои книги. Пренаписвам най-вече заради усъвършенстването ми в тази област, имам и свободно време.

Искам да уточня, че се занимавам само с пренаписване, а не с писане на нови статии. Вие ми давате текст, който преработвам основно. Всичко става ръчно, няма автоматизирани програми и т.н.

Цена:
0.006лв на дума - например за 300 думи - 1.80лв (цената не включва преглед за уникалност, но по принцип статиите са с около 98-100% според Advego).
0.008лв на дума - например за 300 думи - 2.40лв (цената включва допълнителна проверка с Advego и редактиране на статията, ако е нужно. Гарантирана уникалност 100%).

Който се интересува, може да ми пише ЛС или на skype: mvmrik
 
Последно редактирано:
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Разбрахме се с abithecat, ако и някой друг иска - може да ме потърси.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Намерих няколко човека, трябват ми още. Цената ми е много ниска, търся количество. Искам да уплътнявам времето си с писане. 20-30 статии дневно по 300 думи, няма да са ми проблем :)
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Може ли и на мен цената на лс. ?
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Пусни и на мен ценичките... :)
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Пратих ви :)
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Прати ми цена за пренаписване на 100 думи.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Писал съм на всички :)
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Цена:

по 0.005лв (половин стотинка) на дума - например за 300 думи - 1.50лв
 
Последно редактирано:
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Доста хора се свързаха с мен, за един месец съм написал около 50 000 думи. В момента имам какво да пиша, но ако има други желаещи, няма да ги върна. Това писане ми помага много, не става въпрос за парите - сумата е символична според мен. Придобива се много опит, особено ако тематиките са различни, а на мен точно това ми е целта.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Поосвободих се тези дни, някой ако има нещо за пренаписване, може да ми пише :)
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Поосвободих се тези дни, някой ако има нещо за пренаписване, може да ми пише :)

Здравей, интересува ме при пренаписването какъв е процента на уникалност, т.е. проверяваш ли пренаписаните текстове, с адвего например, за съвпадения и дали са 100% уникални. Мерси.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Здравей, интересува ме при пренаписването какъв е процента на уникалност, т.е. проверяваш ли пренаписаните текстове, с адвего например, за съвпадения и дали са 100% уникални. Мерси.
Не съм проверявал, пиша ги и ги давам. Нямам си идея какво ще покаже, но гледам да променям целите изречения. Все пак има термини, които не могат да се променят.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Инсталирах advego, до сега не бях тествал с него. Пуснах му 3 произволни статии, които съм писал. За едната даде 98% уникалност, за другите две по 100%. Явно уникалността е някъде в този диапазон и при останалите.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

По принцип, в повечето случаи статиите са 98, 99 или 100% според Advego, но не ги проверявам. Ако все пак някой държи да са 100%, тогава мога да ги проверявам и редактирам допълнително. За това и цената ще е съвсем леко завишена, по 0.006лв на дума. Все пак трябва да проверявам всяка статия и да я редактирам допълнително, ако има нужда. Това е само за тези, които държат уникалността да е с гарантирани 100%. Пак казвам, че в повечето случаи тя си е толкова.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Поръчах на колегата 6 текста за пренаписване на тотално различни тематики и мога да кажа само едно - блестящо изпълнение. Текстовете са без граматични и пунктуационни грешки, което е рядко явление в днешно време, а цената е меко казано добра.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Искам да уточня, че ПРЕНАПИСВАМ. Понеже много хора ме питат за писане на статии, не се занимавам с това. Пренаписването го правя без проблем, но нямам време да измислям статии по зададена тема.
 
От: Предлагам пренаписване на статии и новини

Промених информацията в първия ми пост, за да не пускам нова тема :)
 

Горе