Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Трябва ми 1 да пусне 1 мнение в 1 тема, аз ще му дам линк към нея в БГ МАММА. Искам приличен профил с хубаво количество мнения, че моя го баннаха, а нямам време да си създам нов.

Не знам какво мога да платя за това, ама мога да предложа някакъв линк или някаква обратна услуга. Въпросния човек ще ми се налага да го потърся и още някой път, докато си създам необходимия акаунт. Ако някой чоже да помогне да драсне 1 лично съобщение. Ще се опитам да върна услугата по някакъв начин.

Приятна вечер на всички.
 
От: Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

Здравей,
все още съм нова и не мога да пращам ЛС. Имам профил от 2009. Ако искаш ми пиши на skype: delindadar. Ще пусна мнението ...
 
От: Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

Здравей,
все още съм нова и не мога да пращам ЛС. Имам профил от 2009. Ако искаш ми пиши на skype: delindadar. Ще пусна мнението ...[/QUOTE

Добавил съм те в скайп.
 
От: Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

И аз те добавих
 
От: Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

И отново търсяа някой с профил да пусне 1 линкче довечера. Предния път освен колежката delindadar ми беше писал някой, но съм си изтрил съобщението, за което се извинявам. Ако може да ми пише пак същия човек ще е супер. Благодаря предварително. В замяна предлагам линк във втория сайт от подписа ми. PR2
 
От: Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

Аз съм на линия, ако не ти пишат, се свържи с мен. Скайпа е включен
 
От: Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

Ок. Супер. По-късно днес като довърша статията ще ти пиша.
 
От: Трябва ми някой с хубав профил в bg-mamma

Ще чакам :D
 

Горе