★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

galinstefanov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте!

Много от хората във форума ме познават, с някои сме работили, с други само сме се засичали, но като цяло не съм известен с предлагането на услуги. По-долу ще поставя линк към моят Itrader за потребителите, които имат съмнения относно това, което предлагам. С времето ще допълвам темата с всеки един отзив от услугата. Стартирам с 1 услуга и разбира се ако има интерес ще разширя предлагането.

Интересувате се от възможности Вашият уеб сайт да се класира по-добре в Google по дадена ключови думи, фрази? Тук ще Ви предложа такава услуга. Разбира се това не е нещо уникално и иновативно, но някои от старите техники в SEO продължават да работят, стига да са изпълнени качествено. За повече информация четете по-долу.


attachment.php


ПАКЕТ 1:
60 DO-FOLLOW коментара от блог сайтове с PageRank 2 до PageRank 7 - на цена 25$ USD

Какво получавате?


  • 2 коментара x PR7
  • 4 коментара x PR6
  • 8 коментара x PR5
  • 15 коментара x PR4
  • 15 коментара x PR3
  • 16 коментара x PR2
ПАКЕТ 2:
70 DO-FOLLOW коментара от блог сайтове, които са с по-малко от 50 OBL(OutBoundLink) и PageRank 2 до PageRank 5 - на цена 40$ USD

Обяснение какво е OBL: Това са най-просто обяснено изходящите връзки от даденият сайт. Колкото по-малко са те, толкова по-добре е от гледна точка на СЕО, че вашият линк ще бъде там.

Какво получавате?


  • 10 коментара x PR5
  • 15 коментара x PR4
  • 20 коментара x PR3
  • 25 коментара x PR2


Повече за услугата:

  • Актуален Page Rank на сайтовете;
  • 100 % DO-FOLLOW;
  • Ръчно добавяне на коментарите;
  • Гарантирано добри резултати от услугата, които ще покачат вашите позиции в Google;
  • Детайлен репорт на вашите backlinks в Excel файл в този вид (Линк, PR на сайта, Keyword, Website URL);

Какво е необходимо да ми предоставите?



  • URL на уеб сайта ви, като е възможно да се оптимизират и вътрешни страници освен home page;
  • Ключови думи/фрази, за оптимални резултати препоръчвам не повече от 3 думи(за по-трудни ниши 1 дума);
  • Текст на BG или EN в SPIN формат, който да бъде използван при изпълнението на коментарите(за тези, които не знаят какво е SPIN формат;
  • E-mail където да ви бъден изпратен репорта;


Срок за изпълнение на поръчката:

4-5 дни считано от приемането на поръчката и отчитане на плащането, като ако има някакво забавяне ще предупреждавам поръчалите;

Методи за плащане и условия:

С оглед на това, че наблюдавам все по-често измами във форума си позволявам да въведа следните изисквания:


  • Ако потребителя, който поръчва има под 300 мнения и по-малко от 10 положителни itrader-а ще изисквам 100% предплата;
  • Ако потребителя, който поръчва има над по-горе описаните мнения и сделки във форума ще се работи с 50% предплата;
  • За потребителите с които сме работили заедно мога да поема поръчка без предплащане;
  • Epay.bg;
  • Paypal;
  • ЕКОНТ;
  • Банков превод;
*Парите, които се превеждат по ЕКОНТ, Epay и Банков път се смятат по актуален курс в сайта на http://bnb.bg

Моят Itrader във форума : тук


Цена:

Пакет 1: 25$ USD
Пакет 2: 40$ USD

За поръчки и въпроси:
ЛС

Ревютата свършиха. За повече поръчки предлагам отстъпка!

ЗАБЕЛЕЖКА: Тъй като в някои сайтове има проблем при добавянето на коментари на кирилица(кодирането се чупи), същото става и с URL към сайта ако съдържа кирилица(пример: www.domain.com/категория/bla/име-на-страницата/) и става...бъгване, в тези случаи ще се добавя линк към home page-a, а текста ще бъде написан на български, но с латиница.



Отзиви от клиенти:

Работил съм няколко пъти с Галин, и смея да твърдя, че той работи безупречно и много бързо.

Направих 2 поръчки(2 пакета си взех) и получих супер готин, сортиран отчет, по PR по сайтове, по всичко..
Много съм доволен..

Сега чакаме, вече резултатите да са налице в най-скоро време :)

Поръчвайте, няма да сбъркате! ;)

Получих си репорта, както каза moneff - много приятно структуриран и подробен. Хубави са линковете, сайтовете не изглеждат оспамени.
Всичко беше както сме се разбрали с Галин и съм много доволен. Видях, че вече няколко от линковете са индексирани, останалите очаквам скоро да се хванат. А вече за промяна в позициите ще споделя по-напред във времето.

Определено ще се поръчва пак! Успех с услугата!

Всичко мина както и очаквах, много полезна услуга, сега чакам резултати. Няма да казвам, че комуникацията е страхотна, работата добре свършена, защото вече съм го казвал за него.

И аз да споделя, че Галин си свърши чудесно работата. Лично проверих една част от линковете и нещата са ОК.
Репортът е много приятен.
Благодаря и до нови срещи!

Добра услуга с колегата се разбрахме за 10 минути и след 2 дена работата беше свършена. Като имам резултат ще споделя.

Услугата беше доставена бързо и точно. Препоръчвам колегата.

Получих репорт . Всичко е точно. Някои от текстовете бяха вече индексирани. Ще поръчвам пак.

Благодара за бързо изпълнената поръчка. Ще използвам пак услугите на galinstefanov. Препоръчвам го.


Поръчах втори път. Колегата е точен.
 

Прикачени файлове

  • dofollow-linkbuilding.jpg
    dofollow-linkbuilding.jpg
    35 KB · Преглеждания: 828
Последно редактирано:
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ако сайтовете в който ще са коментарите са български, взимам едно ревю.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

:roll: записвам се за едно ревю.

А за какво е нужна 'статия' след като ще се постват блог коментари? И както каза @Maverick - на какъв език са блоговете?
 
От: От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ако сайтовете в който ще са коментарите са български, взимам едно ревю.

Сайтовете не са български, има различни - EN, IT, FR, CZ, ES и други но преобладаващите са EN.
Лично съм правил за себе си за български сайт и ефекта е задоволяващ.



:roll: записвам се за едно ревю.

А за какво е нужна 'статия' след като ще се постват блог коментари? И както каза @Maverick - на какъв език са блоговете?

Може да е статия, може да е текст, зависи какво искате да се добавя в коментара, може би грешно съм се изразил като съм описал статия, по-скоро откъс от статия или ръчно написан от вас текст, разбира се трябва да е релевантен с кл.дума за да има по-добър ефект.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Колегата Poltargaist взе едното ревю, очаквам Maverick да потвърди дали все още го иска или ще се откаже.

Поздрави!
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ако остане ревю, се записвам :)
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ще дам ревю на Radost, тъй като Maverick явно не е онлайн. Ако той се появи и го иска ще изпълня и неговото :) Radost пиши на ЛС с необходимото инфо.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Преотстъпвам моето ревю на Radost :)
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Давай, пиши ми на скайп или ЛС с нужното инфо. :)
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

И тъй като вече изпуснах ревютата, а знам и съм работил с колегата направо взимам едно пакетче на свободна цена..
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ревютата свършиха :) Тези дни очаквайте и отзивите. Приемат се още поръчки. Подхванал съм здраво поръчките

Поздрави,
Галин
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Благодаря, и аз веднъж да се доредя до ревю!
Ще пиша с удоволствие след това :D
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ех изпуснах ревютата, точно от такава услуга се нуждаех.:cry:
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Гарантираш ли, че няма да махнат коментарите след 1 седмица?
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Гарантирам, все пак по тия страници има и други коментари
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Работил съм няколко пъти с Галин, и смея да твърдя, че той работи безупречно и много бързо.

Направих 2 поръчки(2 пакета си взех) и получих супер готин, сортиран отчет, по PR по сайтове, по всичко..
Много съм доволен..

Сега чакаме, вече резултатите да са налице в най-скоро време :)

Поръчвайте, няма да сбъркате! ;)
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Благодаря за ревюто, ще чакам да пишеш след седмица да кажеш дали индексира линковете. Макар че има такива, които ден, два и ги индексира.
 
Последно редактирано:
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Получих си репорта, както каза moneff - много приятно структуриран и подробен. Хубави са линковете, сайтовете не изглеждат оспамени.
Всичко беше както сме се разбрали с Галин и съм много доволен. Видях, че вече няколко от линковете са индексирани, останалите очаквам скоро да се хванат. А вече за промяна в позициите ще споделя по-напред във времето.

Определено ще се поръчва пак! Успех с услугата!
 

Горе